פרויקט Sunseeker X8 אשר זכה לשם 87 Yacht קיבל לאחרונה את שמו החדש - OCEAN CLUB 90

SUNSEEKER 87

Sunseeker חשפה פרטים חדשים אודות מיזם הסופר יאכטה החדש של החברה, פרויקט X8, שכעת קיבל את השם 87 Yacht.

היאכטה שאורכה 27.1 מטר תבנה במתחם יצור חדש במספנה הראשית שבעיר Poole והשקתה מתוכננת לקיץ 2020. המספנה מסרה כי נפח חלל הפנים יגדל ב-20% לעומת דגם Sunseeker 86 הפופולרי שיצורו נמשך.

המספנה הבריטית חשפה לראשונה את היאכטה החדשה בתערוכת Boot Dusseldorf מוקדם יותר השנה, והבטיחה שהדגם יתהדר בכיווני עיצוב רעננים כיאה לדור הבא של דגמי היאכטות הגדולות שלה.

 

ה-Yacht 87 מעניקה תחושה של סופר יאכטה אמיתית ותהיה שונה ביסודה מהדגמים הנוכחיים של Sunseeker תודות לשילוב בין קווים מהממים וחלל פנימי פתוח ורחב, כך נמסר מהמספנה.

בולט בייחודו הוא ה-‘beach club’, אזור בשטח של 4 על 6 מטר הכולל ברביקיו מובנה, מקלחת גשם, ומיטות שמש מסוג X-TEND. באמצעות מנוע חשמלי אוטומטי ניתן להרימן ולהציבן עם הפנים אל הקוקפיט או לסובבן מה-beach club לכיוון הירכתיים. שטח הסיפון מסביב רחב דיו לאחסון ג’ט סקי, Williams 460 SportJet, כמו גם שתי יחידות Seabob בתאי אחסון בעלי ניקוז עצמאי.

 

בגשר העליון ניתן להוסיף כאופציה בריכת ספא אינפיניטי וברביקיו שני לצד בר רטוב, מושבים ואזור הסעדה.

הקוקפיט כולל ריהוט freestanding, בר רטוב, מקרר וכיור. הסיפון הקדמי כולל שלושה אזורי ישיבה ואפשרות למקרן לייזר ומסך קולנוע 140 אינצ’.

עיצוב הפנים משלב אלגנטיות מסורתית עם עיצוב עכשווי, וחלונות רצפה-תקרה המאירים את חללי המגורים באור טבעי.

תכנית אזורי המגורים מציעה בחירה בין מגוון אפשרויות, כולל 4-5 חדרי אורחים, קבינת בעלים VIP מדופן אל דופן מלפנים, מגורים ל-5 אנשי צוות הכוללים מטבחון, חדר אוכל ושרותים צמודים.