הדגם האחרון והחדש ביותר בצי ספינות הקטמרן של Lagoon הוצג לראשונה בפסטיבל היאכטות בקאן ב-2019.
הקטמרן המנועית החדשה - Lagoon Sixty 7 - זכתה להרבה מבטים מתפעלים ויצרה לא מעט גלים במהלך תערוכת היאכטות היוקרתית בקאן.

LAGOON Sixty 7

שיפורים ושדרוגים מרשימים

רמת הגימור האיכותי מאוד מרשימה, מיושמת בכל תחום ביאכטה החדשה ומעידה על העבודה הרבה והלמידה העמוקה שביצעו צוותי המהנדסים והמעצבים של Lagoon על מנת לוודא ארגונומיה נכונה ושימושיות מיטבית.

אחת התגובות ששמענו לעיתים קרובות מפי מספר לקוחותינו שראו את היאכטה היא שהם אינם חוששים לתפעל את כלי השיט בעצמם. זהו בוודאות דגם מנצח ממספנות Lagoon ואנו מצפים בכיליון עיניים לראות את היאכטה שטה באלגנטיות על המים. לחלוטין זהו כלי שיט שיתן מענה הולם לבעלי יאכטות חד גופיות המעוניינים לשדרג לקטמרן.

מספר שיפורים ראויים לציון :

  • דלת חדשה שהוטמעה בחזית הסלון הקדמי מעניקה גישה מיידית ונוחה לאזור הישיבה בסיפון הקדמי ומכניסה בריזה נהדרת לסלון בעת עמידה על עוגן.
  • מתווה רענן תוכנן עבור הגשר העליון, כולל אזור ישיבה חדש המאפשר לקפטן / בעלים להיות חלק מההתרחשות החברתית בזמן השטת היאכטה.
  • המיטות בקבינת ה VIP הקדמית הוצבו בגובה נמוך יותר וכעת ניתן להכנס ולצאת מהמיטה בנוחות רבה יותר.
  • המושב האחורי בסיפון התחתון כולל כעת משענת מסתובבת כך שניתן להציב את המושב עם הפנים אל הים מעל הירכתיים ולהנות ממראה האורחים והמשפחה משתכשכים במים או משקיעה מרהיבה.
  • ה-Sixty 7 מציעה מבחר רמות שיוט ומסוגלת במידת הצורך למהירות קרובה ל-20 קשרים.
  • שילוב חדש והרמוני של צבעים וקווים עיצוביים מעניקים ליאכטה מראה מרשים וחדשנות.

טווח, מהירות וסגנון :

היאכטה המנועית החדשה Sixty 7 עם מהירות וטווח מרשימים וסגנון מעודן ממוקמת בראש רשימת האפשרויות עבור לקוחותינו המעוניינים ביאכטה מקטגוריה זו. ניתן לומר שזוהי מיני Seventy8 הכוללת מאפיינים נהדרים רבים שיזכו לביקוש רב בקרב לקוחותינו. זוהי יאכטה מנצחת, שלוקחת את הגביע מדגם ה-630MY שזכה לפופולריות עצומה. מגוון שיפורים ושדרוגים מעולים ואנחנו ממש כבר לא מסוגלים לחכות ליום בו נוכל להציגם בפניכם.

תענוג, אלגנטיות וביצועים

קווים נקיים, זרימה מעודנת בין חללי הפנים לשטחים החיצוניים, יחדיו יוצרים תחושה של חמימות ביתית משולבת בנגיעות של התהוללות, בכל חלקי היאכטה. היצירתיות שבעיצוב החדש ניכרת בחללי הפנים השונים, המשרים כל אחד את האווירה המיוחדת לו, תחושה הנובעת מנגיעות עיצוב נבונות במיוחד. חללים פתוחים המעניקים מראות רחבים וללא הפרעה של הים מסביב ויוצרים תחושת איחוד מפתיעה בין האזורים הפתוחים תחת כיפת השמיים לבין אזורי הפנים.

בהמשך להשקה בפועל שנעשתה לדגם מרשים זה, הושקו התוכניות וההדמיות של הגרסה המפרשית של Sixty 7 שתקרא Sixty 5 וצפויה להיות מושקת באופן פורמאלי בתערוכת הקטמרנים הגדולה הנערכת ב- Grand motte שבצרפת (אפריל 2020). פרטים נוספים על דגם זה יופצו בנזיולטר הבא, שווה לחכות.