השקה חדשה - SUNSEEKER 90 OCEAN

ה-Ocean 90 שנבנית במספנות ה- Super Yachts  של Sunseeker ב-Poole היא יאכטה שטרם נראתה כדוגמתה. יאכטה באורך של 90 רגל (כ-28 מ’) וברוחב הבלתי יאמן של מעל 7 מ’, אלו מידות שיוצרות למעשה קטגוריה חדשה. התכנון החדשני נותן ל-90 Ocean תוספת של 20% בנפח הכללי בהשוואה לדגם הקודם. הגדלת הנפח מתאפשרת לא רק תודות לרוחב המרשים של היאכטה אלא גם בזכות תכנון חדש המגביה את החרטום, מזיז קדימה ומגדיל את חללי הפנים ויוצר שטח עצום לצעצועי מים מאחור.

הקודם
הבא

הקו החיצוני המחודש של ה-90 Ocean מביא איתו ביץ’ קלאב מורחב ומשודרג בעל שטח ענק של 4 מ’ על 6 מ’. זהו משטח רחצה שמזמין אתכם להתרווח בנוחות גדולה יותר וקרוב יותר אל המים מאי פעם. עם חללי אחסון המסוגלים להחזיק Jet Rib באורך עד 4.6 מ’, ג’ט סקי, שתי SEABOOB, סאפ, ציוד צלילה ועוד, מצפים לכם ימים מלאים פעילות ספורט ימי. חלק ממשטח הרחצה בירכתיים מונמך הידראולית אל המים להשקה והעמסה מהירה ונטולת מאמץ של סירת שירות וכלים אחרים. עוד נותר שטח גדול פנוי מסביב עם גישה אל סולם רחצה הידראולי רחב ונוח לירידה אל המים משמש גם ככבש אל הרציף. כל אלו יוצרים ירכתיים מהנים במיוחד עם גישה אלגנטית ונוחה אל המים ואל ציוד הספורט, כמו במעגנה פרטית.

 

ה-Ocean 90 היא הדגם הראשון של Sunseeker הכולל את מושבי ה-X-TEND™, פטנט רשמי של Sunseeker ואלמנט מעוצב לעילא ורב-שימושי. אלו הן שתי מיטות שיזוף רחבות הנפתחות למטה בביץ’ קלאב או לחילופין למעלה בירכתי הקוקפיט. ה-X-TEND™ מוסיפות שני מטרים של מיטות שיזוף להשתרעות, וזה כמו לשכב באוויר מעל המים בירכתיים.

לכל אורך קירות הסלון חלונות מזוגגים עצומים נמתחים מהרצפה ועד התקרה ומחברים את אזורי הישיבה וההסעדה המפוארים עם הנוף והאור הטבעי בחוץ. Sunseeker מציעה שלוש תצורות שונות של מיקום הריהוט בסיפון זה, כל אחת עם דגש שונה המתאים לאופן הפעלת אחר של היאכטה. אלו מוטיבים חוזרים ב-Ocean 90 – גמישות תכנונית, התאמה אישית וחיבור עם טבע, נוף ואור טבעי.

גוף היאכטה עבר שינויים הנדסיים המשפרים משמעותית את יעילות תנועתו במים. היאכטה מפלחת את דרכה בעוצמה דרך הגלים במהירות שיוט מיטבית ויעילה של בין 10-20 קשר. עם שני מנועי ה-V10/V12 קדימה אפשר כמובן לרוץ אל היעד במהירות מירבית של כ-28 קשרים.

 

סוויטת אורחי ה-VIP בחרטום כל כך רחבה, גבוהה וגדולה שאפשר לטעות ולחשוב שזוהי סוויטת הבעלים. אבל סוויטת הבעלים, מעל שבעה מטרים רוחבה, גדולה ומרשימה אף יותר. חלל פנטסטי עם חדר ארונות גדול מאוד, חדר רחצה ענק וחלונות ארוכים וגבוהים המטילים אור יום רך על המיטה והריהוט המעוצב. סוויטה בממדים כאלו ניתן למצוא אולי ביאכטות של 100 רגל ומעלה אבל תוספת הנפח ש-Sunseeker העניקו ליאכטה החדשה מביא את הפאר הזה אל ה-Ocean 90. שני חדרי שינה נוספים, האחד זוגי והשני עם שתי מיטות יחיד נצמדות, ממוקמים מאחורי הסוויטה הגדולה.

ה-Ocean 90 היא יאכטה מפתיעה. תכנון חדשני, עיצוב מדויק של כל פרט ונתוני נפח מהפכניים הם רק חלק קטן מהיתרונות של יאכטה חדשה זו. למרות ההפתעות אי אפשר לטעות – זוהי Sunseeker חדשה ויפיפיה.

הקודם
הבא

ה-Ocean 90 היא יאכטה מפתיעה. תכנון חדשני, עיצוב מדויק של כל פרט ונתוני נפח מהפכניים הם רק חלק קטן מהיתרונות של יאכטה חדשה זו. למרות ההפתעות אי אפשר לטעות – זוהי Sunseeker חדשה ויפיפיה.