“סטרים יאכטות” מתמחים במתן שירותי סוכן עבור יאכטות ומגה-יאכטות, המגיעות מכל רחבי העולם ועוגנות במרינות ובנמלים בישראל. שירותי הסוכן של “סטרים יאכטות כוללים:

עוד לפני ההגעה לארץ

נתאם ונדאג לכל ההליכים הביורוקרטיים הדרושים בכדי שההגעה לארץ תהיה קלה חלקה ומהירה. כולל תאום עם הרשויות, מרינות, והזמנת מקומות עגינה.

כניסה לישראל 

הנציגים של “סטרים יאכטות” יחכו ליאכטה החדשה שלכם עם כניסתה לארץ, ויטפלו בכל סידורים הכרוכים בכדי להבטיח שהיא תכנס בצורה חלקה ונטולת בעיות. אנו נמלא עבורכם את כל המסמכים הרלוונטיים לכניסה ויציאה מהנמלים, כולל ביקורת גבולות, ביקורת מכס והסדרת העגינה.

חידוש מלאים ואספקה ביאכטה

 “סטרים יאכטות” יסייעו לכם להתארגן מחדש בזמן העגינה לקראת המשך ההפלגה שלכם, ויעזרו לכם לחדש את מלאי המזון והדלק ביאכטה. תוכלו להיעזר בנו עבור רכישה של מוצרי צריכה בסיסיים, שירותי כביסה וכל הדרוש לכך שתשובו למסלול שלכם רעננים ומרוצים.

אחזקת יאכטות

אנו מספקים מגוון שירותים לבדיקה ואחזקה של כלי השייט שלכם: שירותי מכונאות, חשמל, מיזוג אוויר, חלפים, שירותי ניקיון וכל שירות טכני אחר שיידרש.

שירות תיקוני יאכטות לפי דרישה

תוכלו ליידע אותנו לפני כניסתכם לנמל בנוגע לתיקונים דרושים, ואנו נדאג להכין מראש את כל חלקי החילוף הנחוצים. אנו נפעיל את הצוות הימי המנוסה בתיקון כל המערכות הימיות, כגון: קירור ובקרת אקלים, מערכות הבטיחות (כיבוי אש, חילוץ, עזרה ראשונה ואמצעים למקרי חירום), מערכות ניווט ואלקטרוניקה, המבנה הפנימי והחיצוני של הספינה, רכיבים כלליים ועוד. רשת הקשרים שלנו מאפשרת לנו להשיג את כל סוגי החלקים והחלפים במהירות, כשתוכלו להיות בטוחים שאלו מגיעים אלינו מהחברות האיכותיות והאמינות ביותר בשוק.

שירותים מותאמים אישית

אנו ב”סטרים יאכטות” דואגים לענות על כל הצרכים האישיים של אנשי הצוות והנוסעים ביאכטה, בכדי שתוכלו לנצל את הזמן וליהנות משהותכם בישראל. לכן, אנו מציעים עבורכם את השירותים הבאים: ארגון טיסות לישראל וממנה; ארגון תחבורה יבשתית אל המרינה אל כל מקום בישראל ובחזרה; הזמנת מלונות; סיוע עם טיפולים רפואיים ודנטליים; סיוע בנושאי ביטוח, שירותי דואר בכל העולם; המרת מט”ח; סיוע במילוי בקשות מיוחדות ועוד.

כל השירותים המיידים והמקצועיים שתצטרכו עבור היאכטה החדשה שלכם – כולל שירותים הדורשים התאמה אישית לצרכים שלכם – נמצאים במרחק שיחה אחת מכם: 09-9548548

צרו עמנו קשר

אנחנו כאן בשבילך לכל שאלה או בקשה.

באפשרותך ליצור עמנו קשר באמצעות הטופס או באמצעות מילוי הפרטים בטופס.

09-9548548

 

התמחויות נוספות

כל השירותים תחת יריעה אחת

Artboard 1

אחזקת יאכטות וסירות

אנו מציעים שירותי תיקונים ואחזקה ליאכטות וסירות, שירותי מספנה נרחבים ותיקונים אחזקה ובמים, שירותים טכניים, שירותי מכונאות, מכירה, התקנות ושירות לציוד אלקטרוני, מיזוג אוויר ומנועים ימיים. שירותי האחזקה כוללים ניקוי ותחזוקה שגרתיים, הפעלת מערכות, שירותי סקיפר וצלילה טכנית.

ניהול ספינות ויאכטות

אנו מציעים ללקוחותינו ניהול מקיף של היאכטות ובכך אנו מבטיחים לכם שקט נפשי. תחום ניהול יאכטות מקיף ומקצועי ומכיל: תחזוקת הספינות, היחסים עם רשויות המרינה והממשל, טיפול בנושאים מנהלתיים ומשפטיים, גיוס וניהול של אנשי צוות, תקצוב הוצאות ורכישת ציוד. בים הפתוח זה בא לידי ביטוי בבחירת הסקיפר ואנשי הצוות, שינוע הספינות, מסלולי השיוט, אמצעי הסיוע והגיבוי במקרי חירום ועוד.