קחו טעימה ממנעמי החיים במסע על מימיו המנצנצים של מערב הים התיכון. חופשה על היאכטה כבר שבתה את ליבם של עשירי העולם שחוזרים שוב ושוב לחוות את החופים המפוארים, הנופים המרהיבים והתרבות העשירה והמגוונת. כעת גם אתם יכולים לצאת למסע בין המרינות היוקרתיות ולאורכם של חופים יפהפיים בחופשה אלגנטית מאין כמותה.

עם סטרים יאכטות תוכלו לצאת לחופשה על יאכטה יוקרתית ומפנקת במערב הים התיכון, חופשה פרטית המותאמת בדיוק לצרכים שלכם עד לפרט האחרון.

מה כוללת החופשה שלכם?

חופשה על היאכטה היא חוויה טוטאלית של חופשה מושלמת. כל מרכיב ומרכיב שבה מתוכננים עד לפרט האחרון – מבחירת היאכטה, דרך תכנון המסלול המושלם ועד להתאמת ארוחות השף לטעם האישי שלכם.

Trees
היעדים המבוקשים ביותר
Yacht
יאכטות יוקרתיות לבחירתכם
Team
צוות מקצועי לתחזוקה השוטפת
Meal
ארוחות גורמה מהשף הפרטי
Camera
תכנון מסלול על ידי מקצועני סטרים יאכטות

וזה עוד לא הכול…
יחד אתכם נתכנן את החופשה המושלמת שלכם!


 

מה אומרים עלינו הלקוחות?

איך זה עובד?

הריוויירה הצרפתית, האיים הבלאריים או קו החוף היפהפה של איטליה – בחרו את היעד שלכם לחופשה הבאה במערב הים התיכון ואנחנו נתפור לכם חופשה בהתאמה אישית. את המסלול תתכננו יחד עם אנשינו המיומנים אשר מחזיקים בידע רב על אודות היעדים, הספינות ואפשרויות ההפלגה השונות. ספרו לנו מהו הסגנון המועדף שלכם, מי מצטרף אליכם לחופשה ואיך אתם רואים את יאכטת החלומות שתיקח אתכם מיעד ליעד ויחד נבנה את החופשה המושלמת – חופשה על היאכטה.

אין כל ספק כי מערב הים התיכון הוא היעד המושלם לחופשה על יאכטה יוקרתית – כל הנאות החיים בחופשה אחת.