כבר מעל שני עשורים ש”סטרים יאכטות” מאגדים את סל השירותים הרחב ביותר עבור בעלי סירות ויאכטות. אנו מספקים עבור קהל לקוחותינו שירותי ניהול ואחזקה ליאכטות וסירות מכל הסוגים הגדלים והמותגים.

הצוות המיומן שלנו יסייע לכם להפעיל, לתחזק ולהכיר את הסירה או היאכטה החדשים שלכם עד לפרט הקטן ביותר כדי שאתם תוכלו לחוות רק את ההנאה שבהפלגה. כבר שני עשורים שאנחנו מספקים שירותי ניהול ואחזקה ליאכטות וסירות מכל הסוגים והדגמים, נשמח להציע את שירותינו גם לכלי השיט שלכם.

שירות סוכן

אנו מתמחים במתן שירותי סוכן ליאכטות ומגה יאכטות, המגיעות מכל רחבי העולם, בכל המרינות ובנמלי ישראל. כל הפתרונות המיידיים, המקצועיים והחסכוניים שהיאכטה זקוקה להם נמצאים במרחק של שיחת טלפון אחת בלבד: כניסה לנמלים, עגינה ושירותי אחזקה, תיקונים בכל היקף, חידוש מלאים ושפע של שירותים מותאמים אישית לפי צורכי הצוות והנוסעים.

אחזקת יאכטות וסירות

אנו מציעים שירותי תיקונים ואחזקה ליאכטות וסירות, שירותי מספנה נרחבים ותיקונים אחזקה ובמים, שירותים טכניים, שירותי מכונאות, מכירה, התקנות ושירות לציוד אלקטרוני, מיזוג אוויר ומנועים ימיים. שירותי האחזקה כוללים ניקוי ותחזוקה שגרתיים, הפעלת מערכות, שירותי סקיפר וצלילה טכנית.

יאכטה מנועית JEANNEAU LEADER 36-סטרים יאכטות

ניהול ספינות ויאכטות

אנו מציעים ללקוחותינו ניהול מקיף של היאכטות ובכך אנו מבטיחים לכם שקט נפשי. תחום ניהול יאכטות מקיף ומקצועי ומכיל: תחזוקת הספינות, היחסים עם רשויות המרינה והממשל, טיפול בנושאים מנהלתיים ומשפטיים, גיוס וניהול של אנשי צוות, תקצוב הוצאות ורכישת ציוד. בים הפתוח זה בא לידי ביטוי בבחירת הסקיפר ואנשי הצוות, שינוע הספינות, מסלולי השיוט, אמצעי הסיוע והגיבוי במקרי חירום ועוד.

צרו עמנו קשר

אנחנו כאן בשבילך לכל שאלה או בקשה.

באפשרותך ליצור עמנו קשר באמצעות הטופס או באמצעות מילוי הפרטים בטופס.

09-9548548