הכוח המניע את “סטרים יאכטות” הוא הצוות שלנו, אנשים שהים הוא חלק מחייהם. כל אחד מאנשי “סטרים יאכטות” צבר נסיון אישי נרחב בעולם כלי השיט, ועבר קורסים והשתלמויות מקצועיות על ידי יצרני כלי השיט בחו”ל. אנו מספקים מעטפת שירותים מקצועית ואישית הכוללת  התאמת הסירה או היאכטה הנכונה ללקוח, תפעול ותחזוקה נכונה של כל מותגי היאכטות והסירות שאנו מייצגים יחד עם טיפול מסור בכלי השיט לאחר הקנייה ואחריות מקיפה לאורך זמן.

אנו נעשה הכל כדי למצוא את הסירה או היאכטה שתתאים לכם, ונספק לכם מענה מקצועי לכל שאלה או צורך במהלך ההפלגות שלכם בארץ ובחו”ל. המטרה שלנו היא לעזור לכם לגלות את עולם השייט, כשאולי דרכנו תהפכו גם אתם את הים  לחלק מכם.

רועי קליימן

רועי קליימן – שותף מנהל

החיבור של רועי לים נולד במהלך שירותו הצבאי, כקצין ומפקד ספינה בחיל הים. ההכשרה הארוכה במסגרת הצבאית סיפקה לו ניסיון רב במגוון תחומים הקשורים לעולם השיט. רועי, בוגר לימודי מנהל עסקים, עומד בראש תחום המכירות והפיתוח העסקי של סטרים יאכטות, מלווה ויוזם פרויקטים שונים עבור לקוחות בארץ ובעולם.

Itay Profile Pic

איתי זינגר – שותף מנהל

כסקיפר ותיק שפיקד על יאכטות בכל העולם ועבד במספנות שונות, איתי צבר ידע רב בתחום השיט, תכנון, בנייה, שיפוץ ותחזוקה של ספינות מסוגים שונים. איתי בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ובעל תעודת קורס מנהל מרינות בכיר מבריטניה. אחראי על ניהול יאכטות, פיקוח פרוייקטים של בניה ואחזקת יאכטות ותפעול מרינות בארץ ובחו"ל.

אורי 2

אורי אידן – שותף מנהל

אורי התחיל את דרכו בעולם השייט כבר בגיל 6 במועדון השייט מכמורת, את מרבית חייו בילה בין גלי הים, בשיט ובעבודה על ספינות בארץ ובחו"ל. אורי התמחה בשיט תחרותי ורכש ידע רב בפיתוח וביצוע פרויקטים ימיים, שירותי מבדוק ובניית יאכטות.
אורי בעל תואר הנדסאי מכונות ואלקטרוניקה ותואר ראשון במנהל עסקים. הוא מנהל ומלווה פרויקטים של מכירת יאכטות,ואת צוות המכירות בסטרים.

דן שאקי מנהל שירות טכני

דן שאקי – מנהל טכני

שאקי הוא סקיפר ומכונאי מנוסה שמכיר את עולם היאכטות מהבורג הכי קטן ועד למפרש הכי גדול. את שירותו הצבאי עשה כחובל מכונה על ספינות הסטיל ויש לו תואר ראשון במדעי ההתנהגות . שאקי אחראי טיפול בכל מערך אחזקת כלי השייט בחברה.

מיקי

מיקי קרני – מכירות

מיקי מכיר את חופי הכנרת כמו את כף ידו ומחזיק בסירה בצפון כבר 30 שנה. כשהוא לא גולש, מיקי עוסק במכירות של סירות חדשות ויד שניה. אם אתם מחפשים לקנות סירה לכנרת או לים תיכון - הוא האיש בשבילכם.

WhatsApp Image 2022 11 15 At 16.47.16 Copy

סער גולדברג – מנהל סניף אילת

סער התאהב בתחום בזמן שירותו הצבאי כסגן מפקד ספינת דבור בחיל הים. יש לו וותק של למעלה מ 30 שנים כסקיפר, חשמלאי ימי וסקיפר הצוללות הצהובה של אילת. סער אחראי על פעילות החברה בסניף אילת וניהול מרינת המלך שלמה .

שרון קונפינו

שרון קונפינו – מנהלת שיווק

שרון מנהלת את השיווק של סטרים יאכטות. שרון גדלה על הים ומקדישה את כל חייה לכחול הגדול. סקיפרית בשכר ובוגרת תואר ביוטכנולוגיה ימית. שרון אוהבת לצלול, לשחות ולהפליג בכל עונות השנה.

יסמין נחמני

יסמין נחמני – מנהלת חשבונות

מאחורי כל מותג מצליח, שמאגד תחתיו שירותים רבים, דרושה יד מכוונת שתפקח על התהליכים הפנימיים, הפיתוח הטבעי והבירוקרטיה שמאחורי פעילות החברה. יסמין היא מנהלת החשבונות שמלווה את סטרים יאכטות ונותנת את הרוח הגבית לצאת ולפתח פרויקטים שונים.

שלומי 4

שלומי רוט – מנהל טכני בכנרת

שלומי הוא האיש שלנו בצפון, סביב הכנרת 24/7 על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר שניתן לקבל ללקוחות סטרים יאכטות בכנרת.
שלומי מכונאי מוסמך, ותיק בתחום וניסיון של שנים בכינרת.

אלכס 4

אלכס רייצין – צוות אחזקה

אלכס הוא חלק מצוות התחזוקה של סטרים יאכטות. הוא דואג לניקיון הסירות, אבל לא רק, הוא תמיד גם ידאג לסירה עצמה ויפנק אותה מכל הלב.

צרו עמנו קשר

אנחנו כאן בשבילך לכל שאלה או בקשה.

באפשרותך ליצור עמנו קשר באמצעות הטופס או באמצעות מילוי הפרטים בטופס.

09-9548548