יאכטות מפרש וקטמרנים יד שניה למכירה | מפרשיות יד שניה - סטרים יאכטות

קנייה של יאכטת מפרש או קטמרן יד שנייה היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם במידה ואינכם מעוניינים להשקיע את הסכום הנדרש לרכישה של יאכטת מפרשית או קטמרן חדשים. קנייה כזו מחייבת אתכם להיות זהירים ובקיאים יותר מבחינת הידע הנדרש וההתנהלות בזמן הרכישה. לא תמיד יודעים מה לחפש ומה לבדוק במקרה כזה, ולכן אתם צריכים ליווי של גוף מקצועי ואמין אשר יהיה איתכם לאורך תהליך הקנייה, ימזער את הסיכון ויוודא כי תקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלכם.

אחרי מאות עסקאות יד שנייה שלוו על ידינו, הן בארץ והן בחו"ל ועבור כלי שיט מכל הסוגים והגדלים,  רכשנו ניסיון רב בניהול עסקאות קנייה ומכירה מיד שניה. את תהליך הליווי אנו מבצעים בהתייעצות עם בעלי מקצוע המומחים הן בתחום הטכני והן בתחום המנהלתי. נסיוננו לימד אותנו כי לפני בחירה של יאכטת המפרש או הקטמרן מיד שנייה המתאימים לכם, יש מספר דברים שעליכם לוודא:

מטרת השימוש ביאכטות מפרש או בקטמרן

האם יאכטת המפרש או הקטמרן אמורים לשרת אתכם במסגרת הפלגות ארוכות לחו"ל שאתם מתכננים, הפלגות קצרות או שיט של מספר שעות בחופי הארץ? לכל אחת מהמטרות הללו יש דרישות שונות אותן צריך לקחת בחשבון כמו קבינות, תאי איחסון, שירותים, סוג מערך המפרשים וכו'.

סוג השימוש במפרשית או בקטמרן

מהם הפרמטרים החשובים לכם ביותר ביאכטת המפרש או הקטמרן שלכם? מאפיינים כמו מהירות, שהייה ארוכה, עגינה במפרצים או עגינה במרינות מסודרות משפיעות על איפיון כלי השיט, אבזור כלי השיט וגודל מיכלי המים ומיכלי הדלק הנדרשים.

היכן מתכננים להשתמש בכלי השיט

האם כלי השיט יד שנייה שתבחרו יעגון בעיקר בחו"ל, בארץ או ינוע בין התחנות השונות? האם אתם מתכננים לבלות איתו הרבה בשיט חופי או שאתם חולמים על הפלגות במקומות רחוקים?

מצב תחזוקתי של יאכטות מפרש או הקטמרן

חשוב מאוד לבדוק את המצב התחזוקתי של כל רכיב בספינה, החל הגוף, המנוע והמערך ועד לאבזור הקטן ביותר. לא תמיד אתם יודעים מה לבדוק או מה המצב שאותו רכיב אמור להגיע, לכן חשוב מאוד לבצע את השלב הזה בליווי של צוות מקצועי.

סינון תוצאות לפי:

לא נמצאו תוצאות מתאימות לחיפוש שביצעת.

צרו עמנו קשר

אנחנו כאן בשבילך לכל שאלה או בקשה. באפשרותך ליצור עמנו קשר באמצעות הטלפון או באמצעות מילוי הפרטים בטופס.

09-9548548
Please wait...