מחפשים לקחת את חוויית הספורט הימי שלכם לשלב הבא? קבלו את ה-SeaBob: כלי השיט הזה הוא מעין הכלאה בין אופנוע ים לגלשן “בוגי”, והוא בהחלט משלב את כל הטוב של עולמות הספורט הימי.

בזכות התפעול נוח, הזריזות ויכולת התמרון הגבוהה, ה-SeaBob יעניק לכם חוויית ספורט ימי כמו שלא חוויתם מעולם. איתו תוכלו לגלוש על הגלים כמו שלא חשבתם שאפשר לגלוש, או לצלול במהירות כמו דולפין ולחקור את מצולות הים הכי קרוב שרק אפשר.

ללא צורך ברשיון או הכשרות מיוחדות ובלי הוצאות שוטפות כמו דלק, ביטוח וטסטים – פשוט היכנסו עם ה-Seabob שלכם למים ותתרגלו להכיר את הים בצורה אחרת לגמרי.

ה-SeaBob הוא מעיין “סקוטר ימי” ייחודי במינו, המיוצר באופן בלעדי על ידי החברה הגרמנית “Cayago”. ה-SeaBob נבנה בתכנון קפדני ובשימוש בטכנולוגיה פורצת דרך, אשר מעניקים לכלי הקטן הזה יכולות תמרון ומהירות גבוהה לכל שימוש אקסטרימי שתמצאו לו, מעל ומתחת למים.

ה-SeaBob בעל מנוע חשמלי ומדחף אשר דוחף את המים בלחץ גבוה (Jet), ומצליח להביא את הכלי למהירות של -1520 קמ”ש מעל פני הים ויותר מ-10 קמ”ש מתחת לפני המים. המהירות של ה-Seabob נשלטת דרך הכפתורים שממוקמים על ידיות השליטה, המאפשרים את ההאצה וההאטה של מהירות הכלי. התמרון ב-SeaBob מתבצע בצורה אינטואטיבית באמצעות הזזת משקל הגוף והרגליים, בדומה לצלילה של דג. התנועה ב-SeaBob פשוטה כל כך, שכל אחד יכול להשתמש בו ללא הכשרות מיוחדות או רישיון.

ה-SeaBob קומפקטי וקל משקל (בחלק מהדגמים פחות מ-30 ק”ג), מה שאומר שתוכלו לשאת אותו איתכם בקלות לאוטו ולחוף הים. בזכות המנוע החשמלי הנטען של ה-SeaBob, הכלי שקט במיוחד וידידותי לסביבה.

“סטרים יאכטות” גאים להיות סוכנים ישירים בארץ של כל דגמי ה-Seabob החדשים. רק אצלנו ניתן לקבל את השירות הטוב ביותר לתפעול ותחזוקה של ה-Seabob שלכם, באמצעות טכנאי אשר הוסמך על ידי “Cayago” לטיפול בכל כלי ה-SeaBob  יחד עם המכשור הייעודי הדרוש לכך. בנוסף, אנו פועלים יחד עם מעבדת השירות של “Cayago” בגרמניה המיועדת במיוחד לבעלי SeaBob, אשר מספקת חלקי חילוף ייעודיים וטכנאי מורשה לתיקון כלי SeaBob – זאת בכדי שתוכלו ליהנות מחווית ספורט ימי נדירה לשנים רבות!

הקודם
הבא

צרו עמנו קשר

אנחנו כאן בשבילך לכל שאלה או בקשה.

באפשרותך ליצור עמנו קשר באמצעות הטופס או באמצעות מילוי הפרטים בטופס.

09-9548548