סירות סקי, וויקסרף, וויקבורד זוכות פרסים - Nautque Boats - מותגי סטרים יאכטות

בכל ענף שם אחד בולט יותר מהשאר. בענף סירות הוויקסרף, סקי מים, והוויקבורד השם הוא NAUTIQUE.
כבר מעל 92 שנה שב-NAUTIQUE בונים סירות ייעודיות לספורט ימי, באיכות הגבוהה ביותר תוך מתן שירות איכותי. זהו למעשה היצרן הראשון בעולם המייצר סירות סקי מים!

חדשנות והובלה בעיצוב סירות גלישה ייעודיות וסירות משפחתיות לספורט ימי הם מהעקרונות המובילים של Nautique, כשהמטרה היא לייצר סירות עם ביצועי גלישה ברמה מקצועית הגבוהה ביותר תוך התאמה והנגשה לכל רמה ולכל המשפחה.

לא רק למקצוענים – גם לגולש מתחיל או בינוני יהיה קל יותר ללמוד ולהתקדם עם סירה איכותית המייצרת גל מושלם. מחקר מקיף הוליד עיצובים מדויקים ופטנטים רבים מגדירים מחדש את המושג סירות ספורט מים מקצועיות, כל סירה המיוצרת ע"י Nautique מאובזרת במערכות המכוונות את גודל וצורת הגל ומייצרת גל ירכתיים בגודל ואופי משתנה הניתן להתאמה באופן מושלם לכל גולש בכל רמה.

Nautique היא אחת היצרניות המעוטרות ביותר בעולם, בזכות פרסים שקטפה ושיאים ששברה בענף הספורט הימי וסקי המים ולאחרונה גם בתחום ה-Wakesurf, נאוטיק זוכה 4 שנים ברציפות בסירת הוויקסרף של השנה ו- 5 שנים ברציפות בסירת ה Wakeboard של השנה. היא זוכה שנה אחר שנה בתואר CSI מטעם איגוד יצרני כלי השיט האמריקאי, במצוינות ושביעות רצון הלקוחות בקטגוריית סירות סקי מים וספורט מים.

Nautique מאפשרת לכל לקוח לעצב את מראה הסירה עוד לפני הקניה, על ידי מערכת ממוחשבת המקנה לקונה גישה למגוון עיצובים אינסופיים והתאמה מושלמת לצרכיו עוד לפני הרכישה. כך כל סירה היא ייחודית ומותאמת באופן מושלם וייחודי לבעליה. 

סינון תוצאות לפי:

מותגים נוספים

כי אנחנו לא מתפשרים על איכות


צרו עמנו קשר

אנחנו כאן בשבילך לכל שאלה או בקשה. באפשרותך ליצור עמנו קשר באמצעות הטלפון או באמצעות מילוי הפרטים בטופס.

09-9548548
Please wait...