יאכטה >> סניף סטרים אילת

סניף סטרים אילת

סניף סטרים אילת וסינרג'י שופ -  One Stop Shop


סטרים יאכטות מכירה והשכרת יאכטות איכות וסירות יד 2
סינרג'י שופ חנות לציוד ימי, שירות טכני ליאכטות ואופנת ים
חנות אחת – עולם ומלואו ליאכטות.
 
סטרים יאכטות גאה להיות החברה היחידה בעסקי מכירת היאכטות והסירות המפעילה סניף רשמי באילת. אנו מעניקים בסניף אילת את כל השירותים והמוצרים שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו בארץ ובחו"ל.
סטרים מובילה את השוק בישראל במכירה של סירות ויאכטות במבחר סוגים, החל מסירות דיג, סירות ספורט, יאכטות משפחתיות ויאכטות יוקרה, מהיצרנים המובילים בעולם, כגון: Sunseeker, Prestige, Jeanneau, Nautique, Four Winns, Wellcraft & Glastrion
תנו לנו לעזור לכם להגשים חלום, עם מאגר גדול של סירות/יאכטות שיבטיח שתמצא את היאכטה/הסירה המתאימה בשבילך.

צמוד לסטרים אילת תמצאו את חנות סינרג'י שופ הנותנת שירותים ליאכטות באילת, תוכל להזמין אצלנו שירותי אחזקה שוטפת ליאכטה שלך, עבודות ניקיון, תיקונים ועוד.

ולראשונה בישראל, חובבי יאכטות באילת יכולים למצוא בחנות אחת את כל אביזרי השיט והספורט הימי הדרושים להם, יחד עם ביגוד מקצועי ויוקרתי ליאכטונר המתחיל והמתקדם, עם מותגים כמו יוקרתיים כמו SLAM, QuickSilver, Nautica ועוד רבים וטובים.

בסינרג'י שופ אילת תמצא לא רק ביגוד אלא את כל הציוד הימי האיכותי שאתה זקוק לו ביאכטה, וויקבורדים, חכות, פיתיונות, שנורקלים, אבובים ועוד... אם הפריט הדרוש אינו נמצא במלאי, נדאג להזמינו. כמו כן, בהתאם לבקשתך, באפשרותנו לספק לך פריטים לכל מקום בעולם.

אנו נשמח לייעץ לך בנוגע לכל האפשרויות המתאימות לצרכיך.
קופצים לאילת? בואו לבקר!!