Sunseeker

כיבואני Sunseeker חברת Stream גאה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו גאים להשתייך למשפחה הספינות האיכותיות והחדשניות מבית היוצר של Sunseeker. שירות מן המעלה הראשונה, ליווי כולל ומקצועיות הינם דרך חיים עבורנו.
אם אתה חושב על ספינה יוקרתית המבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, וסטנדרט הבנייה הגבוה בעולם - אתה חושב Sunseeker.

 לאתר הבית של חברת Sunseeker Israel

 


    דגמים


 

Yachts

Sunseeker 155

Sunseeker 40 mt

Sunseeker 34 mt

Sunseeker 30 mt

Sunseeker 28 mt

Sunseeker 88

Sunseeker 80

 

Flybridge Motoryachts
Manahattan 73

Manahattan 63

Manahattan 53

 

Performance Motoryachts

and Sport Cruisers
Predator 130

Predator 115

Predator 92 sport

Predator 84

Predator 80

Predator 74

Predator 64

Predator 60

Predator 54

Predator 53

Portofino 48

Portofino 40

 

החברה

 המספנה הבריטית Sunseeker צמחה מסדנה צנועה בשנות השבעים לרשת של 2500 מספנות מאובזרות בטכנולוגיה מתקדמת. במשך השנים הפגינה Sunseeker יכולת מתמדת להפתיע בכלי שיט המתאפיינים במהירות, בסגנון, במרחב גמיש ובפאר.
יאכטות ה- deep-V-hull הפכו לסימן ההיכר של Sunseeker והן מאפשרות לבעליהן ליהנות מביצועים ספורטיביים לצד נוחות וחופשיות. לכן אין זה פלא שלפחות בארבעה סרטי ג'יימס בונד כיכבו יאכטות של Sunseeker.
עיצוב הפנים היוקרתי ובעל הקימורים של יאכטת Sunseeker, בעיצובו של האדריכל הימי והסטייליסט קן פרייווק, נודע בזכות השימוש עתיר הדמיון במרחב במגה יאכטות והפך למודל חיקוי בקרב יצרני יאכטות אחרים.
החלטתה של Sunseeker בשנת 2001 לרכז את פעילותה הטכנית תחת קורת גג אחת,הובילה להקמת המרכז הטכנולוגי –גישה חדשה לתיאום עיצוב,עם מחלקה ייעודית לעיצוב פנים ומכניקת זורמים חישובית. טכנולוגיה זו מציבה את Sunseeker בעמדה נדירה של ייצור בשיטת JIT (בדיוק בזמן), במסגרתו הרכיבים מיוצרים בדיוק בזמן שבו הם נדרשים לבנייה, ועל-כן זמן האחסון, התקלות והמלאי העודף מצומצמים למינימום.
מראשית דרכה ועד היום, Sunseeker נותרה נאמנה לחזונה המקורי וממשיכה לפעול לאורו – להעניק תשומת לב מרבית לרצונות הלקוח, תוך תעוזה לבחון ולחדש, במטרה להבטיח ללקוחותיה מענה מיטבי.

 

היאכטות
הישגיה פורצי הדרך של Sunseeker בתחום מערכות ההנעה ביאכטות הותירו חותם משמעותי כמעט ללא מתחרים. ה- Offshore28 הייתה היאכטה הראשונה באירופה בעלת גוף קל משקל שתוכנן במיוחד לשאת מנועי דיזל המניעים outdrives כפולות.Duoprops, שבהם שני מדחפים מסתובבים בכיוונים מנוגדים ליעילות משופרת, נראו לראשונה בדגם Offshore 31 של Sunseeker.
מספר שנים לאחר מכן, ה-Superhawk 50 הפכה לסירה הראשונה בייצור סדרתי מסוג Stern-drive של חברת Arenson המיועד לסירות מירוץ, עם מדחפים בעלי 5 להבים הנישאים על צירים מורחבים. יחידות V8-MAN כפולות בעלות 680 כוח סוס, השוקלות כמחצית ממשקל מרכיבים דומים רגילים, העניקו לסירות של 14 טון מהירויות של עד 50 קשר עם האצה מפתיעה. רמות הרעש נשמרו נמוכות בזכות אוורור מפלט המנוע מאחורי המדחף, מה שיצר גם החלקה (הפחית את התנגדות המים).

שנתיים לאחר מכן הושקה ה-Comanche 40, היאכטה המשפחתית הראשונה שכללה את כל אביזרי ההייטק הנחשבים כיום לסטנדרט ביאכטות מנועיות מודרניות.

בתחילת שנות התשעים, קבעה ה-Renegate 60  סטנדרטים חדשים – היא הייתה הסירה הראשונה בייצור סדרתי המונעת על ידי מנוע סילון מים הדוחף בשיא הכוח 4.5 ליטר מים בדקה.

בשלהי שנות התשעים עברה ה-Predator 80 את מחסום 80 הרגל ושינתה את הנחת היסוד שסירות גדולות ומרווחות חייבות להתפשר על ביצועים. ה-Predator80 היא יאכטה מנועית בעלת סיפון פתוח הקיימת גם עם גג קשיח נפתח (hard-top), ומתאפיינת בהידרו-דינאמיקה יעילה במיוחד, שבזכותה יכולים 50 הטון שלה להגיע למהירויות של מעל 46 קשר.
תשומת לב מיוחדת הוקדשה לעמעום הרעש והרעידות, כאשר כל פנים היאכטה מוצב על מרכב חזק. כיאכטה הניתנת להתאמה אישית חלקית, הלקוחות יכולים לבחור מבין אפשרויות תכנון שונות את עיצוב הפנים המתאים לצורכיהם והקולע לטעמם.
המאה ה-21 הזניקה את Sunseeker לליגת העל של יצרני היאכטות, עם השקת ה- 105 Super-Yacht, יאכטה מנועית (32מ') באורך 105 רגל עם מהירות שיא מוערכת של 32 קשר. הבטיחות והאמינות יוצאות הדופן שלה נובעות משימוש מתקדם בהידראוליקה, מייצבים וגנרטורים ומערכות אלקטרוניות בבקרה ממוחשבת. ה- 105 Yacht הפכה ליאכטה הבריטית הראשונה בייצור סדרתי, אשר זכתה בשני הפרסים הבינלאומיים היוקרתיים בעולם לעיצוב סופר-יאכטות.
את ספינת הדגל הנוכחית -  37-Meter Yacht - ניתן לבנות לפי מפרט מלא של ה- MCA וה- RINA, ובכך מציבה עצמה Sunseeker במרכז שוק המגה-יאכטות.
השקתה של ספינת הדגל החדשה 46-Meter Yacht  צפויה להתקיים בשנת 2012.

 

בניית סופר יאכטות
עיצובי הסופר-יאכטות של Sunseeker לוקחים בחשבון את הצורך בהפעלה מתמדת לאורך זמן. הדרישות הגבוהות מהמנועים, גנרטורים, משאבות ומערכות חשמל והצורך בגיבוי אל-כשל בכל עת,  במיוחד בלב ים, משמעם כי כל רכיב (ביאכטת 37M קיימים 108,000 רכיבים) חייב לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כפי שקובעת רשות הספנות ומשמר החופים הבריטי (MCA).
כדי לעמוד בדרישות לבניית סירות מודרניות, הקימה Sunseeker מספנות חדשניות שבהן גם הזזתן של ספינות גדולות ממדים (השוקלות קרוב ל-200 טון) מסככה אחת לשנייה ומהסככה למדרון ההשקה, נעשית תוך בקרה ממוחשבת. בצוות המספנה הבכיר נכללים ימאים ומהנדסים מנוסים מצי סוחר, הצי המלכותי וקהילת היאכטות הפרטיות. מחלקה חדשה לתאימות לתקנים, הנמצאת באתר עצמו, הוקמה כדי להבטיח כי הבנייה עומדה לחלוטין בתקנים.

 

לאתר הבית של חברת Sunseeker

 צור קשר

חברת Sunseeker היא מהמובילות בעולם בבנית יאכטות מנועיות איכותיות. החברה ידועה בחדשנותה, פריצות הדרך הטכנולוגיות ואיכות הבניה הגבוהה.

Sunseeker

Sunseeker

Sunseeker

Sunseeker

Sunseeker

Sunseeker

Sunseeker

Sunseeker Sunseeker Sunseeker Sunseeker Sunseeker Sunseeker Sunseeker