יאכטה >> מכירת יאכטות >> סירות ויאכטות חדשות

סירות ויאכטות חדשות

סטרים היא הנציגה הבלעדית בישראל של מספר מספנות יוקרה בינלאומיות בעלות שם, העוסקות בעיצוב ותכנון יאכטות, בנית יאכטות, מכירת יאכטות וכמו כן סירות למכירה.

במסגרת מחויבותנו למצוינות, כל המותגים הללו מאופיינים בסטנדרטים גבוהים ביותר של בנית יאכטות איכותית, חדשנות ובטיחות.
סטרים מציעה מכירת יאכטות לקהל הרחב. יחד איתך, נבחר מתוך ההיצע הרחב
יאכטות או סירות למכירה אשר אופטימלוית עבורך, תוך התחשבות בשיקולי תקציב ובהתאם לצרכיך ולהעדפותיך.
לפרטים נוספים ולקביעת פגישה, אנא צור עמנו קשר בכתובת
info@streamyachts.com

 

בין מותגינו המובילים נמנים:

Sunseeker מכירת יאכטות

Sunseeker

חברת Sunseeker היא מהמובילות בעולם בתחום בנית יאכטות מנועיות איכותיות. החברה ידועה בחדשנותה, פריצות הדרך הטכנולוגיות ואיכות בנית יאכטות הגבוהה.
לפרטים נוספים...
Jeanneau מכירת יאכטות

Jeanneau

מספנות Jeanneau מהמובילות בבניה של יאכטות מפרש ויאכטות מנועיות בגדלים של 6-20 מטר. המספנה מתפרשת על שטח עצום ומייצרת כ-5000 סירות ויאכטות בשנה. חדשנות, איכות, יצירתיות הן רק חלק מהערכים על פיהם מתנהלת החברה
לפרטים נוספים...
Prestige מכירת יאכטות

Prestige

במשך 20 שנה Prestige מהווה מודל לחיקוי וחדשנות בעולם השיט. המותג נולד מתוך חזון: ליצור ליין מושלם של יאכטות מנוע, המשלב ביצועים,נוחות, ועיצוב חדשני.כשמו, המותג Prestige שואף לספק חווית יוקרה אולטימטיבית, שירות אישי הניתן ע"י אנשי המקצוע הטובים בעולם
לפרטים נוספים...
NAUTIQUE מכירת יאכטות

NAUTIQUE

חדשנות והובלה בעיצוב סירות סקי מים, וויקבורד וסירות משפחיות לספורט מים הם אחד מהעקרונות המובילים ב-NAUTIQUE. כל סירה מהדגמים המיוצרים מותאם באופן ייחודי לתחום ספורט מים שונה, מייצרת גל ירכתיים בגודל ואופי שונה המותאם באופן מושלם לגולש.
לפרטים נוספים...
Four winns מכירת יאכטות

Four winns

FOUR WINNS עוסקת באומנות של יצור ספינות וסירות איכות כבר מעל 35 שנים! ניתן להבחין בזה בכל קו בכלי השייט הספורטיביים והאלגנטיים שלה.
לפרטים נוספים...
GLASTRON מכירת יאכטות

GLASTRON

GLASTRON היא אחת מיצרניות הסירות והספינות הוותיקות והמוכרות בעולם! מייצרת החל מ 1956. ומאחוריה כבר כמעט חצי מיליון סירות דורות רבים של סירות שעיצבו את התעשייה כלי השייט והשפיעו על כלל השוק.
לפרטים נוספים...
WELLCRAFT מכירת יאכטות

WELLCRAFT

WELLCRAFT הוא ממש שם נרדף לסירות וספינות לדייג ספורטיבי אמריקאיות ברמה הגבוהה ביותר. מעל 50 שנה של ניסיון ביצור כלי שייט מסוג זה ורק מסוג זה מקנה ל WELLCRAFT יתרון משמעותי.
לפרטים נוספים...
Catana מכירת יאכטות

Catana

החוויה של הפלגה בקטמרן CATANA, שגולשת על הגלים במהירות של 20 קשרים, ייחודית ומספקת תחושה של התרוממות רוח שיכול להעריך שייט מנוסה. המהירות היא לא רק בשביל ההנאה, היא משתלבת עם רמות בטיחות גבוהות, גם להפלגות מים כחולים, וחצית אוקיינוסים.
לפרטים נוספים...
Comar מכירת יאכטות

Comar

חברת Comar, יצרנית ויצואנית סירות האיכותית באיטליה, עוסקת גם בתחום בנית יאכטות. התחילה את דרכה תחת המותג Comet 90 מבית היוצר של Silpa בשנת 1971.
לפרטים נוספים...
Delphia מכירת יאכטות

Delphia

יאכטות Delphia נולדו משיתוף פעולה עסקי בין חברת Comar האיטלקית למפעל היאכטות הממוקם בפולין. נותנת שירות מכירת יאכטות במחירים אטרקטיביים.
לפרטים נוספים...
עינת