יאכטה >> מאמרים >> Nautique שוב לפני כולם!!!!

Nautique שוב לפני כולם!!!!

 

 

שום דבר לא משתווה לתחושה של הזאת, כאשר אתה משחרר את החבל ומרגיש את לחץ המים מאחוריך לוקח פיקוד והופך לגל פתוח. גלישת הוויקסרף מושכת אליה יותר אנשים מאי פעם ובזכותה עידן חדש של עיצוב וטכנולוגיה התפתח, ונתן לנו את היכולת לגלוש בגלים כמעט בכל גוף של מים. אצל Nautique החדשנות היא המוטו והוא זה שנתן  את ההשראה ליצירתה של המערכה החדשה Nautique Surf System ™ (NSS)S עם טכנולוגית WAVEPLATE.
מערכת ייחודית זו מאפשרת לך בלחיצת כפתור להזיז את הגל מצד לצד, יחד עם היכולת להתאים את הצורה שלו כדי ליצור את הגל המושלם לכל אדם בסירה. בין אם אתה מאלה המעדיפים את הגלים עם הסיבוב המוארך  והמעודן או מאלה המעדיפים את הגל עם  הדחיפה האגרסיבית ששומרת אותך בתוך הגל, ארגון הסירה יתבצע עכשיו ללא בעיות. לכל אחד, בכל מקום, בכל סגנון, מערכת ה- wakesurfing  תעניק  חוויה חדשה לגמרי.


כפתור קטן – גל גדול

 Surf system Nautique עם WAVEPLATE נועדה ליצור את גל הגלישה האולטימטיבי בקלות, עם לחיצת כפתור באמצעות מערכת LINC Nautique, אתה תגלוש על הגל שאתה בחרת בתוך זמן קצר. ה-WAVEPLATE  הוא עיצוב משולב שכאשר הוא מופעל הוא מתרחב החוצה ולמטה ממשקוף היירוט ובעצם מכוון את זרימת המים ויוצר גל לגלישה שאף סירה  לא יכולה ליצור.

 

בקרה משולבת

שליטה על מערכת  NSS היא לחיצה של כפתור. היא משולבת במערכת LINC Nautique, למשתמשים יש את היכולת להתאים את ההגדרות שלהם ולשמור אותם בפרופיל אישי שנשמר,  ובאופן אוטומטי מותאם למהירות המועדפת שלך ולעמדת ה- WAVEPLATE.

טכנולוגיה

ה- NSS משתמש בטכנולוגית WAVEPLATE על מנת לתמרן את צורת הגל ללא צורך להזיז אנשים מצד לצד. הדבר נעשה על ידי הפניית זרימת המים שירדו מן הסירה, במקום לשנות את המיקום של משטח הגוף של הסירה כדי ליצור את הזרימה הרצויה לקבלת צורת הגל שאנחנו רוצים. זה לא רק נותן לנו את היכולת ליצור גל בכל צד באופן מידי, אלא גם מאפשר התאמה אישית של גל עם הגדרות עוצמה משתנות המתאימות את תלילות הגל וצורתו על ידי שליטה מדויקת של ה- WAVEPLATE.

 

צור קשר

חזרה לניוזלטר