יאכטה >> מאמרים >> Sunseeker והכוכבים

Sunseeker והכוכבים

  בדוכן Sunseeker השנה ניתן היה לראות ולהתרשם מתריסר דגמים מ-40 רגל ועד 115 רגל ובין היתר הייתה השקה מרשימה של ה-Portofino 40.

 Sunseeker השקיעו מאמצים רבים בפיתוח שלה על מנת להיות הטובים ביותר בשוק וכמובן שהם לא אכזבו גם הפעם  התוצר המוגמר מושלם, תשומת הלב לפרטים הקטנים ניכרת היטב לעין ובאה לידי ביטוי בעיצוב הקלאסי והיפיפה  שאתם רואים כאן.

מה שהכי מדהים לראות ב-Portofino 40 זה את השימוש הגאוני בחלל הפנים, מרווחת ונוחה כל כך עד כי נדמה כי אתה נמצא ביאכטה של 60 רגל ולא 40. לא פלא ש-Sunseeker קיבלה כבר למעלה מ-35 הזמנות ליאכטה הזאת וזה עוד לפני שהיא הושקה רשמית בתערוכות.

portofino 40

 

 

 

בנוסף ראינו שם את היאכטה המנוועית Sunseeker 28m שהושקה בפעם הראשונה בים התיכון, עם העיצוב המשגע שלה והטכנולוגיה שמקדימה את זמנה, זכתה גם היא לתשומת לב רבה  מקהל המבקרים.

 כמו כן, במהלך חודש ספטמבר השיקה החברה בתערוכה ב-Southampton את ה-Predator 80.

  ה-Predator 80 מצטרפת למשפחה המפורסמת, והיופי שבה הוא הזה שאפשר לעשות בה מה שרוצים עם גמישות ויכולות תמרון רחבות יותר , ה-Predator 80 מציע לכם מגוון של אפשרויות פעולה, מספורט אקסטרים ועד שיט ארוך, מה שהופך אותה ליאכטה המושלמת לכל סגנון חיים.

עם העיצוב הסקסי, החדשני והכמעט אגרסיבי שלה, גרפה ה-Portofino 80 תגובות נלהבות מכל עבר, אין ספק שזאת עוד הצלחה מסחררת לבית Sunseeker. עיצוב פנים חלומי ומוקפד, מפרקט מעץ כהה, ספות העור הבהיר ועד לפרטים הקטנים ביותר שהופכים את היאכטה הזאת ליצירת אומנות ממש.

 

predator 80

הובטח לנו עוד בתערוכה כי בשנת 2014 אנו עתידים לראות את המוצר החדש לבית Sunseeker  יאכטה באורך של 155 רגל ובמשקל של כמעט 500 טון!!!

אין ספק שאנו נחכה לה בציפייה רבה!!

מה שתמיד מרשים אצל  Sunseeker זה לראות איך הפן הטכנולוגי המתקדם ורמת הגימור המושלמת של הפרויקטים הגדולים, קרי 30מ'-48מ', באים לידי ביטוי גם ביאכטות הקטנות. ולראות איך חברה בעלת פס ייצור כזה רחב, עדיין מצליחה להעניק לכל לקוח עיצוב פנים אישי וייחודי תוך התאמה מושלמת לצרכיו.

עוד בתערוכות, כמו שכולכם יודעים מעבר לצפייה ביאכטות מפוארות, התערוכות הללו הן זמן טוב להתחכך עם כל המי והמי שגם רוצים להיות מזוהים עם המותג היוקרתי Sunseeker.

 

בין היתר נצפו בתערוכה רפאל נדאל הטניסאי הספרדי ההורס, שבא להתרשם מהדגמים החדשים והמרהיבים של המותג.  

כמו כן יכולתם לראות בתערוכה את ג'נסון באטן נהג Formula 1  מהמובילים בעולם ג'נסון שהיה הבעלים הגאה של ה-Sunseeker  60 רגל ואף הכריז כי הוא כבר רכש לעצמו  Sunseeker 28m ועל כך שהוא כבר משתוקק לקחת את משפחתו לאיזה קרוז חלומי.

ואת אדי ג'ורדן גם הוא נהג 1 Formula לשעבר ובעלים של יאכטות Sunseeker  רבות ב-20 שנה האחרונות, אשר השתתפו בטקס ההשקה של ה-28 מטר Sunseeker ואף גזרו מעליה את הסרט בטקס המסורתי.

בין  Sunseeker ו- Formula 1 קיים שיתוף פעולה כבר שנים רבות, השניים נעזרים אחד בשני בכל הנוגע לפיתוח הטכנולוגי ועיצוב.

פרטים על כך בגיליון הבא...

 

חזרה לניוזלטר

צור קשר

 

 

 

 

Nadal with Nash one of our crew members

Nadal with Nash one of our crew members