יאכטה >> מאמרים >> אירוע פתיחת העונה של סטרים יאכטות

אירוע פתיחת העונה של סטרים יאכטות

ספורט ימי (wakeboard) בכנרת הוא אחד מסימני ההיכר הישראלים. משנה לשנה גדלה כמות בעלי סירות הספורט והענף הולך וצובר תאוצה.


באירוע החגיגי לפתיחת עונת הספורט הימי שערכה חברת Stream יאכטות, בחוף סירונית בטבריה, יכלו בעלי סירות ומתעניינים לחוש את האדרנלין, המים, העוצמה והמהירות של הסירות המתקדמות והמובילות בעולם. כ- 500 איש הגיעו לסוף שבוע שלם שבו התנסו, חוו ונהנו.
במיוחד לרגל האירוע הגיע לישראל אחד מאלופי העולם בוייקבורד,  שון מוריי (Shaun Murray), שהחל את קריירת הוייקבורדינג שלו בשנת 1995 וגרף אינספור פרסים והישגים, כולל ארבע פעמים אלוף עולם, כמו כןהיה מוריי רוכב ה – וייקבורד היחידי שאי פעם החזיק בתואר מאליפות עולם מ -  Pro Tour ומתחרויות פנים בארה"ב בו זמנית!!! וכן, קיבל את התואר "אגדה "ממגזין  Wakeboard   ב – 2005.
מוריי שהופיע בסרטי ווייקבורד רבים, מגזינים ותוכניות טלוויזיה, ואף יצר תוכנית הדרכה משלו לוויקבורדתחת השם "Detention" והוא הכוכב של משחק וידאו משלו בשם - .Wakeboarding Unleashedבאי האירוע זכו לסיבובי היכרות על הסירות שהוצגו בארוע כשהוא נוהג בהן ומבצע בהן פעלולים וקפיצות כמיטב המסורת שלו.
גם הגולש הישראלי הצעיר והמבטיח גיא פירר הגיע לאירוע וגם הוא, בדומה למוריי ערך למבקרים נסיעות מבחן ספורטיביות במיוחד. פירר, החל לגלוש בגיל 10 ומאז התמכר, בזמן הקצר הזה כבר הספיק לקטוף אין ספור תארים בתחרויות בארץ וברחבי העולם.
בין הדגמים שהוצגו באירוע היו דגמי G23  ו-  G25מסדרת G החדשה ודגמי  SA210  ו- SA230 מסדרת SUPER AIR של מותג הסירות הוותיק והיוקרתי  NAUTIQUE .
סירות הווייקבורד מסדרת G , הן פרי פיתוח של החברה שלצורך פיתוחן הורכבה קבוצה של מהנדסים וספורטאים מובחרים, אשר התחילו את תהליך פיתוח הסירה מההתחלה ויצרו גל ירכתיים שמאפשר לכל גולש את ההזדמנות לעשות דברים שהוא רק יכול לחלום עליהם. וכך, עם למעלה מ - 1300 ק"ג של מכלי איזון הנמצאים בתוך גוף הספינה, סדרת ה- G  מציעה את הספינות ספורט עם הנפח הפנימי הגדול בעולם, ועל כן את הגל הגדול ביותר.
בנוסף כוללות הסירות את הפטנט הייחודי ה NSS ( Nautique Surf System )- מערכת המאפשרת לגולש, להעביר את הגל מצד לצד בפחות משתי שניות, ובמקביל לכוון את גובה הגל ואורכו בצורה מושלמת.
דגם ה- 25G שהוצג באירוע הנו ספינת הווייקבורד הגדולה והיקרה ביותר שהגיעה לארץ מעולם!

סירות ה- SUPER AIR הן למעשה סירות הוויקבורד המקצועיות ביותר בעולם כבר למעלה מעשור, שזכו השנה לגרסה רביעית ומשופרת. עיצוב הסירות מסובב ראשים, ספורטיבי ואגרסיבי. וגוף הסירה מתוכנן להכיל את מערכת ה- NSS  ובנוסף קיימת בה אפשרות לשליטה דרך מחשב מרכזי.
דגם  230SSשל המותג Four Winns, שהוצג לראשונה בישראל באירוע, הינו ספינת ספורט אידיאלית למי שרוצה לשלב בין ספורט, משפחה וחברים, ויכול להיות הן במים מלוחים והן במים מתוקים.


לצורך מפגש עם הקהל הישראלי ומתן הסבר מדוקדק על הסירות, הגיע לאירוע גרג מלון (Greg Meloon), דור רביעי של מייסדי Nautique, המשמש היום כמנהל שיווק ופיתוח מוצר וגולש מקצועי בעצמו.
מעבר להתנסות והתרשמות מהסירות, נהנו באי האירוע גם מנסיעות מבחן על הדגמים החדשים של Mercedes-benz שהציגה חברת 'כלמוביל'. בין הדגמים הוצגה ה- E Coupe החדשה ובוצעו נסיעות מבחן על דגמי ה- SUV- ML GLK ועל רכב הספורט C Coupe.
כן, זכו המבקרים לתצוגה והטבות על דגמי גלשני RONIX מבית המותג Blue Wake ואפשרות לביטוח הסירות של חברת הביטוח 'קדר'.
ועכשיו, כשהאדרנלין כבר זורם, כל מה שנותר הוא להגיע לכנרת ולהצטרף לטרנד ה- wakeboard.

 

סרטון האירוע>>>

 

 

חזרה לניוזלטר

צור קשר