יאכטה >> מאמרים >> SEABOB הצעצוע שכבש את הקיץ!!

SEABOB הצעצוע שכבש את הקיץ!!

תהיתם פעם איך זה מרגיש לנווט בתוך המים כמו דולפין? ה – SeaBob הוא מעין הכלאה בין אופנוע ים וגלשן עם ידיות אחיזה. החזיקו חזק וקיפצו בין הגלים או צללו לעומקים במהירות, חן ויכולת תמרון גבוהה. הכלי היחסית פשוט הזה יצר קטגוריה חדשה לחלוטין של רכבי פנאי וצעצועי היוקרה וזה כיף לא נורמלי!


שימו את המשקפת שלכם, החזיקו בידיות, מקמו את גופכם מאחורי ה – SeaBob ובעדינות לחצו על כפתור ההאצה. מדחף הג'ט החשמלי ימשוך אתכם תחילה בעדינות, אך אם תלחצו עד הסוף על כפתור ההאצה ה – SeaBob  יזנק למהירות של עד 20 ק"מ, אז החזיקו חזק!
קחו נשימה עמוקה, צללו אל מתחת לפני המים ומטה אל רצפת האוקיינוס. השתמשו במשקל גופכם והזיזו את הרגליים כמו זנב של דג על מנת לשנות את כיוון הצלילה ותיהנו מחוויה מעצימה במיוחד של שיוט במהירות קרוב לרצפת הים, התחמקות מסלעים, ריפים צבעוניים ודגים יפים.
ברגע שתשחררו את האחיזה מהידיות של ה – SeaBob ומכפתור ההאצה, כמעט מיד המנוע יכבה כך שלא תאלצו לשחות הרבה כדי להגיע אליו בחזרה.
עוד יתרון בצעצוע היוקרה הזה זה שהוא קל מאוד לתמרון ולא דורש תחזוקה שוטפת כלל כך שכל אחד יכול!
ה – SeaBob  מיוצר בגרמניה על ידי חברה הנקראת CAYAGO, הצעצוע קיים בשוק כבר כמה שנים אך בדגמים הישנים משקל הכלי היה כ – 70 ק"ג, מה שהפך את השימוש בו למסובך יותר.
היום הדגמים החדשים שוקלים 35 ק"ג בלבד, מה שמאפשר לשאת אותו בקלות ממקום למקום.
בארץ נמכרים שני דגמים של ה – SeaBob ה – F5 ודגם הספורט, ה – F5S

 

 

 

 

                                                        מפרט טכני:

 

 

 

    

 

חזרה לניוזלטר

צור קשר