יאכטה >> מאמרים >> לנפוש בגן עדן

לנפוש בגן עדן

 

שאלו את רוב האנשים מה האסוציאציות שעולות לו בראש כשהוא שומע מלדיביים והוא יענה לרוב בדרך אחת; חופים לבנים, בתי קש על המים, צמחייה טרופית, אתרי צלילה מרהיבים וחופי גלישה מהטובים בעולם.
הכול נכון, אבל כבעלים של חברה שמתעסקת בסירות ויאכטות בארץ ובעולם, נחשפנו כמובן לפן נוסף, לא פחות קסום של המלדיביים.
בתחילת השנה התמזל מזלנו למסור ספינה מדהימה של Sunseeker במלדיביים ולגלות את הייחודיות של המקום החלומי הזה. בעקבות זאת פתחנו סניף מקומי עם שותף מקומי אשר נועד לתת מענה מקצועי ברמה מערבית לכל עולם היאכטות במלדיביים.
מדהים לגלות שעם למעלה מ – 1100 איים ועשרות אלפי סירות, 99% מכלי השייט במלדיביים הן סירות ויאכטות בבניה עצמית מקומית, כולל יאכטות גדולות אך ממש לא מפוארות של עד 45מ', כל העולם הימי במקום פסטורלי זה מושתת על כלים בבנייה באיכות ירודה ומאוד לא מתקדמת.
בעשור האחרון הכסף הגדול הגיע למלדיביים. בתי מלון של הרשתות הגדולות והמפוארות בעולם כגון הפור סיזנס (Four Seasons), שבל בלאנק (Cheval Blanc) מקבוצת לואי ויטון, וואן אנד אונלי (One & Only), טאג' (Taj) ועוד..., כל הרשתות האלה פתחו בעשור האחרון מלונות בהן ניתן לשלם אלפי אירו ללילה ולהגיע למחירים גבוהים ממלונות פאר מקבילים באירופה.
כניסת לקוחות בעלי סטנדרטים גבוהים ובעלי אמצעים, הביאה לכך שהשלב הבא הוא לתת מענה מקצועי, מערבי ובינלאומי לקנייה, מכירה והשכרה של יאכטות פאר מהסוג שרואי לאורך חופי הריביירות בים התיכון.
כעבור פחות מחצי שנה, אנחנו כבר מוכנים עם תשתית וכל מה שצריך בשביל להציע לקהל לקוחותינו ולקוחות חדשים מענה שעד כה לא ניתן היה למצוא במקום מרוחק ושונה כמו זה.
שיא העונה עוד אשר מתקיימת בין החודשים נובמבר – ינואר עוד לפנינו ואנחנו ערוכים עם פתרונות להשכרת יאכטות פאר ויוקרה וכל השירותים הנלווים לחופשה חלומית.
לפרטים נוספים:
roy@sea-alliance.co.il או בטל': 09-9548548

 

צור קשר

חזרה לניוזלטר