יאכטה >> מאמרים >> חלמתם פעם לעצב יאכטה משלכם?

חלמתם פעם לעצב יאכטה משלכם?

לפני שנתיים ניגש אלינו אחד מלקוחותינו  שכבר היו ברשותו מגוון רחב של יאכטות "רגילות" בטווח של 40-60 רגל. הלקוח ראובן (שם בדוי), הינו לקוח אנגלי כבן 70 עם ניסיון חיים רב אשר הגיע לפרשת דרכים בנושא של האם להחליף את היאכטה שברשותו ואם כן, למה?
הדרישות שלו היו מאוד ברורות, הוא רצה יאכטה נוחה ומפנקת, יציבה מאוד בים הפתוח, עם תצרוכת דלק נמוכה וטווח דלק ארוך, יאכטה בה יוכל להפליג בנוחות בין שני הנמלים הקבועים שלו, דרום צרפת וישראל מבלי "לפשוט רגל".
הוא רצה סלון גדול וחדרים מרווחים, ספינה גדולה מספיק למשפחתו המתרחבת ולחבריו הרבים, ספינה עם חדר צוות מרווח מאוד כך שלא ירגישו בנוכחותם.
מצד שני, ראובן רצה ספינה שהיא קטנה דיה על מנת שיוכל לנהוג בה לבד בכל עת שיחפוץ.
נושא הנוחות בזמן ההפלגה ונושא טווח הדלק היוו נושאים חשובים ועיקריים שחזרו על עצמם.
כאשר ראינו כי ראובן מאוד ממוקד לגבי הציפיות מהיאכטה הבאה שלו, הבטחנו לו שנחפש משהו שיענה על כל צרכיו ללא פשרות.
לאחר סקירה ארוכה ומעמיקה בהיצע הקיים בשוק, הגענו למסקנה כי הדרך היחידה למלא אחר כל רצונותיו של הלקוח היא לתפור יאכטה בדיוק למידותיו, וכך החל פרויקט 
Gamma 20.
ראובן הנמצא בקשר עם החברה שלנו כבר זמן רב וידע כי אנו בעלי ניסיון רב בפרויקטים של Semi-custom/custom made, הרגיש ביטחון גמור להפקיד בידינו את הפרויקט האישי שלו, ובכך לצאת לדרך עם פרויקט מעניין, מאתגר ולא קצר של בניית יאכטה (שהרבה פעמים דומה מאוד לבניית בית) בהולנד על ידי מהנדסים הולנדים, עיצוב איטלקי בשילוב עם מעצבת מאנגליה ועם הרבה מאוד מעורבות של ראובן ורעייתו.

תהליך שהוא חוויה צרופה של התרגשות, הנאה ולעיתים גם חרדה, מה שצפוי בפרויקטים בהיקף גודל שכזה.
היאכטה נמצאת כרגע בשלבים אחרונים של הבנייה, ואין מילים לתאר כמה מרגש גם אותנו  וגם את  הלקוחות לראות כיצד חלום הופך למציאות.

 

חזרה לניוזלטר

צור קשר

ישנה גישה האומרת, כי לקוח הבשל להשקיע סכום מכובד של כסף ביאכטה, עדיף שתהיה יאכטה שתפורה בדיוק לצרכים שלו, לרצונות ואף ל"שגעונות" שלו ולא להתפשר על מוצר מדף שנמצא בשוק.

Gamma 20

Gamma 20

Gamma 20

Gamma 20

Gamma 20 Gamma 20 Gamma 20 חלמתם פעם לעצב יאכטה משלכם? חלמתם פעם לעצב יאכטה משלכם? חלמתם פעם לעצב יאכטה משלכם? Gamma 20 חלמתם פעם לעצב יאכטה משלכם? חלמתם פעם לעצב יאכטה משלכם? חלמתם פעם לעצב יאכטה משלכם?