יאכטה >> מאמרים >> Scarab Boats

Scarab Boats

עם הלב של Wellcraft, סדרת ה – Scarab היא סירת דיג בשילוב עם ביצועים אגדיים. היום, יותר מתמיד, ה – Scarab נחשב למותג בעל שם המעוצב בתשוקה ומיוצר באיכות ואמינות ללא תחרות . עם גוף הסירה בצורת V עמוק המקנה את היכולת לתת לה טיפול יעיל ויסודי בקלות יחסית, ה – Scarab נבדקה ונמצאה מהימנה על ידי אלופי התחום מרחבי העולם. אם אתה מחפש דיג מקצועי ורציני, ה – Scarab תכניס אותך לליגה של המקצוענים.

Sports 30

 

ספורט הדיג מעולם לא נראה טוב כל כך, עם הקווים הקלאסיים של ה – Scarab מבית Wellcraft,  עם כל השירותים הסטנדרטיים שיפכו את הכלי הזה לאהוב בקרב החברים ובני המשפחה שלך. חדר מגורים מרווח ונוח בקדמת הסירה, מקלחת, מקרר, תנור וכיור, ומספר עצום אביזרים המיועדים במיוחד לדיג ומהווים את הבסיס עליו תוכלו להוסיף עוד הרבה פונקציות בהתאמה אישית.

 

 

Tournament 30

 

ה – Scarab Tournament של Wellcrafrt לחוויית דיג מושלמת .מגגון ה -  T TOP - המצויד במחזיקי חכות בצבע זהב, שני מפזרי אורות, תיבת אלקטרוניקה, ואחסון  PFD -  ועד לאיזור המיועד להכנת החכות, הכלי הזה משדר איכות מחרטום לירכתיים. התא הראשי והקוקפיט מלאים שטחי אחסון, כך שתוכל לשמור על סדר וארגון; ניתן להוסיף תחנת פיתיונות אופציונלית עם KodiakTM Baitwell ואת חבילת האלקטרוניקה של RAYMARINE   שתגרום לך לקחת את הספורט צעד אחד קדימה.

 

 

Sport 35

 

הנוחות היא האלמנט המרכזי במודל זה, עם קרן רחבה יותר ועם יותר מקומות אחסון. סירת פיברגלס המשלבת שפע של מקומות ישיבה, קבינה מרווחת, ופלטפורמת שחייה. תיבות לדגים, מושב עם משענת מתכווננת, אזור ייעודי להכנת ציוד הדיג עם כיור, קשת ספורט לנוחות מקסימלית על המים. למשפחה היוצאת להפליג להנאתה או להפלגה לדיג ה- Scarab Sport מצוידת ומאובזרת היטב לשהות למשך ימים  ולילות על פני המים. גם כאן תוכל להתאים אותה אישית לצרכיך עם אפשרויות רבות המוצעות כדי להפוך את המודל הזה למושלם עבורך, עבור החברים שלך ולמשפחה.

 

 

Tournament 35

 

לך על הטוב ביותר לדיג! אם דיג זו התשוקה שלך ה – Tournament 35 זה הדגם המושלם בשבילך. עם קווים נקיים וקלסיים, גוף סירה הבנוי כדי לעמוד בתלאות המים, שפע מקומות אחסון, כיור,  ו –T TOP  מתוכנן היטב מאובזר עם מחזיקי חכות בצבע זהב, 3 מפזרי אורות, תיבת אלקטרוניקה ואחסון PFD. ישנה פלטפורמה משולבת לשחייה, מכשור דיגיטלי מלא, מתקן למים מתוקים עם מקלחת אשנב, עם כל אלו כל מה שנותר הוא להפליג ולדוג!

 

 

  

 

 

צור קשר

חזרה לניוזלטר