יאכטה >> מאמרים >> למה לקנות Nautique על פני מתחרים?

למה לקנות Nautique על פני מתחרים?

עבור אלה מאתנו אשר נמצאים מצפון לקו המשווה הימים מתארכים ומתחממים עכשיו. מתחילים להרגיש את ההתרגשות באוויר לקראת עונת השיט הממשמשת ובאה.
רבים מכם מזדהים עם התרגשות זו, וחלק מכם אף חושבים על סירה חדשה לעונה הקרובה. למעשה, אחוז גבוה מאוד מהסירות הנמכרות כל שנה נמכר בעונה זו.
אז בזמן שאתם מתלבטים על איזו סירה תרצו לרכוש השנה, אנו יודעים שיש לך אפשרויות בחירה. אנחנו גם יודעים שעל מנת לגרום לך לבחור ולרכוש Nautique אנחנו צריכים להרוויח את האמון שלך בחברה. אז, תן לנו לתת לך כמה סיבות למה אתה צריך לקנות Nautique!
• חדשנות - יש סיבה מדוע בשנה שעברה התעשייה הצביעה על Nautique כבעלת המוצר החדשני ביותר.  וזאת הסיבה שבעלי סירות של חברות מתחרות עוברים ל - Nautique. כשזה מגיע לחדשנות, אף אחד לא מתקרב לרמה של Nautique. הצוות של Nautique חי את החיים של הלקוחות שלו ויודע מה הם דורשים מהסירות שלהם – והם עונים על הדרישות!
• מוצר מעולה - אוהב לגלוש? ה- Ski Nautique 200 גרף יותר מתריסר שיאי עולם בזמן קיומו הקצר – אין סירה המתקרבת לנתונים אלה. אוהב Wakeboard? התעשייה אמרה את דברה, וסדרת ה – G  של Nautique מספקת את חווית הוויקבורד הטובה ביותר – אין סירה שמתקרבת לרמתה. אוהב wakesurf? פטנט ה - Surf System  Nautique (NSS) משתלב בעיצוב גוף הסירה ומייצר גל פתוח לגלישה שניתן להזיז אותו מצד לצד במהירות גבוהה יותר מאשר בכל סירה אחרת. אם אתה מחפש את החוויה הטובה ביותר על המים –  Nautique זו הסירה בשבילך!
• איכות – עליך לחוות סירת Nautique  בעצמך כדי להעריך באמת את האיכויות שלה. במשך 7 שנים ברציפות, JD Power חברת שירותי מידע שיווק גלובלית עורכת סקר בלתי תלוי של מה שבעלי הסירות חשבו על האיכות של הסירה שלהם ובכל שנה, הזוכה היה Nautique. זה לא אנחנו מדברים: אלה הם לקוחות אמתיים שרכשו את הסירות של Nautique.
• ביצועים - יש סיבה לכך שהסוחרים שלנו ומחקר שוק עצמאי אומרים לנו שאם ייקחו נסיעת מבחן בסירת Nautique, הם יקנו אותה. Nautique מספקת את חווית המים הטובה ביותר - תעשו לעצמכם טובה גדולה – אל תקנו סירה לפני שחוויתם נהיגת מבחן על ה- Nautique!
• המקצוענים רוצים אותה - אנשים שהם הטובים ביותר בעולם בסקי מים,Wakeboarding, wake skating וwake surfing  בוחרים ב- Nautique. הם יכולים להחזיק כל סירה שהם רוצים, אבל הם בוחרים את הסירה המסייעת להם לבצע את מיטב הביצועים.
• שביעות רצון הלקוחות - Nautique והסוחרים המדהימים שלה באמת מחויבים לעשות כל מה שנדרש כדי לעשות אותך מאושר. זו הסיבה של- Nautique יש אחוז נאמנות למותג הגבוה ביותר וקצב רכישה חוזרת על ידי לקוחות הגבוה ביותר בענף.
• דעה עצמאית - יש סיבה ש- Nautique זוכה בכל הפרסים חשובים בתעשייה, שנה אחרי שנה. יש סיבה מדוע בשנה שעברה התעשייה העניקה ל – Nautique את תואר "יצרן השנה".
•ל- Nautique אכפת – זאת לא החברה הרגילה שלך. לא רק שהם עושים את כל מאמצים על מנת להבטיח ללקוחותיהם סיפוק מלא, אבל הם גם יעברו מאמצים רבים, שנה אחרי שנה, כדי להפוך את העולם לטוב יותר. בחודש שעבר צוות שלהם בנה בתים עם Habitat for Humanity במרכז פלורידה. בחודש יולי הקרוב מתוכננות להם שתי נסיעות לרפובליקה הדומיניקנית על מנת לעזור לפחותי המזל ובאוקטובר חלק מצוות Nautique יהיה בהודו ויעבוד בבתי יתומים לילדות. ל-Nautique  באמת אכפת.

 

סירת הסקי הטובה ביותר בעולם; סירת  Wakeboar הטובה בעולם, וחברה שדואגת.
ליהנות מהחיים עם Nautique!


 

לעוד פרטים על Nautique בקרו באתר:

http://www.nautique.com/

 

חזרה לניוזלטר

צור קשר