יאכטה >> מאמרים >> הכי טוב שיש

הכי טוב שיש

 nautique 01.07.2012 אורי אידן

לאחר ציפייה ממושכת של הגולשים הישראלים לסירה שהיא חוד החנית בענף ספורט זה, חברת סטרים יאכטות המשווקת יאכטות איכות הביאה את המותג הותיק והידוע בתחום של סירות הספורט מים לישראל.

 NAUTIQUE היא לא רק החברה הוותיקה בתחום והממציאה של כל האביזרים שאנו רואים בהם טריוויאלים היום,אלא גם האיכותית ביותר אשר נושאת שש שנים ברציפות בתואר CSI מטעם איגוד יצרני כלי השיט האמריקאי, במצוינות ושביעות רצון הלקוחות בקטגוריית סירות סקי מים וספורט מים, וכן זוכה פעמים רבות בפרס היוקרתי ה- JD power.

NAUTIQUE אשר החלה את דרכה לפני כמעט 90 שנה כאשר המציאה את סירות סקי המים, לא עצרה שם והמשיכה להכתיב את החידושים בענף עם המצאת סירות הוייקבורד וגשר הגרירה - הטאוור.

מסקי מים ועד ווייקסרף

ל-NAUTIQUE ארבע קווים של דגמים אשר עונים על הצרכים של מגוון הגולשים בכל סוגי הספורט מים ולכל רמה של גולש- מהגולש המתחיל ועד לגולש המקצועי.

קו סירות הסקי  (Ski Nautique) הינו קו ייעודי לסקי מים, בו סירות המתאפיינות ביצירת שובל שטוח ורך המתאים לביצוע סללום. קו סירות הספורט של נאוטיק (Sport Nautique) הידועות גם כסירות קרוסאובר, מציע דגמים של סירות ורסטיליות  היכולות להתאים לסקי מים, לוייקבורד ווייקסרף.

בקו השלישי, קו ה Super Air הסירות ייעודיות לווייקבורד ווייקסרף ומייצרות את הגל המדויק והמושלם ביותר, בגלל המבנה הייעודי של גוף הסירה.  הסירות בקו זה מהוות את חוד החנית בכל קטגוריה רשמית בענף זה. בשל הצלחתה המסחררת, הפכה לסירה הרשמית בתחרות ה MASTERS היוקרתית ובתחרות ה- wakeboard הרשמית הלאומית בארה"ב. כל דגם של סירה שיוצרה בקו זה שברה שיא חדש של עיצוב ,טכנולוגיה וביצועים. סדרת ה- G  super air היא הסדרה החדישה והחדשנית ביותר, והיא פרי פיתוח של תהליך ארוך בו שקדו צוות של מהנדסים ,מעצבים  והכי חשוב גולשים ברמה עולמית לייצור סירה שתחולל מהפכה בתחום. הדגם הראשון של קו זה שיצא בתחילת חודש מרץ השנה כבר הטביע חותם כאשר בהופעת הבכורה שלו בתחרות ה-MASTERS האחרונה 2 ספורטאים הצליחו לבצע את תרגיל  ה1080 מעלות , תרגיל שאף ספורטאי לא צלח בעבר עם אף סירה אחרת.  

מלבד הביצועים המקצועיים של הסירות, והיכולות שלהן ליצור את הגל המדויק והמושלם ביותר לגלישה, סירות  NAUTIQUE ידועות באיכות החומרים והבניה הבלתי מתפשרת שלהן וכן באחריות הארוכה והמקיפה ביותר בענף. כל סירות NAUTIQUE מונעות על ידי מנועי PCM אשר מאפשרות להן להגיע לביצועים הטובים ביותר, ללא תחרות בשוק. בנוסף, מה שהופך את הסירות של נאוטיק לטובות ביותר לספורט מים ללא תחרות היא טכנולוגיית ה Optimal Surface Controlמנגנון ייחודי המאפשר לשלוט בגובה של הסירה מהמים וכך לשלוט גם על צורת הגל, וכל זה מאיזור ההגה בסירה.

סירות ספורט מים בהתאמה אישית

כחלק מהשירות והחדשנות של NAUTIQUE, באתר היצרן ניתן לעצב כל דגם בהתאמה אישית ולבחור כמעט כל פרט בסירה. NAUTIQUE מאפשרת ללקוח לבחור מתוך מגוון צבעים ואפשרויות איך הסירה תיראה, החל מהצבעים בגוף הסירה, הטאוור ועד האבזור הרצוי בסירה כמו רמקולים, מנשאים לציוד ספורט ימי ועוד. כמו כן, קיימים דגמים המותאים לשימוש במים מלוחים.

 

design your nautique 1design your nautique 2

לעיצוב הNAUTIQUE שלכם, כנסו ל http://www.designyournautique.com/

 

 

מספר רב של לקוחות בעולם כבר נהנים מהחדשנות והטכנולוגיה של סירות NAUTIQUE המקצועיות, והשנה הצטרפו אליהם גם לקוחות ישראלים שהבינו שבאיכות של סירות אלה קשה להתחרות.

אין אחד שלא רוצה סירת NAUTIQUE, יש רק מי שלא יכול ..

 


דגמי NAUTIQUE

אתר NAUTIQUE

צור קשר 

 

 

nautique

nautique

nautique

nautique

nautique

nautique

nautique

nautique

nautique nautique nautique nautique nautique nautique nautique nautique