יאכטה >> מאמרים >> תערוכת היאכטות במונקו 2013

תערוכת היאכטות במונקו 2013

 

התערוכה ה – 23 במונקו תחול השנה בין התאריכים ה – 25-28 לספטמבר וכבכל שנה התערוכה  תתקיים בנמל הרקולס.


מונקו ידועה כעיר בילויים אהובה לבעלי העשירון העליון וכיאה למוניטין זה עורכת בכל שנה את תערוכת יאכטות התענוגות היוקרתית ביותר בעולם המושכת אליה את כל המי והמי מהחוגים הגבוהים, עם  500 החברות הגדולות והנחשבות ביותר בעולם יאכטות היוקרה ועם מאה מגה וסופר יאכטות בתצוגה על המים.

עם נוכחות שיא של 33,000 מבקרים מקצועיים ופרטיים במהדורה 2012, התערוכה במונקו היא המפגש המיוחל של השנה עבור המותגים היוקרתיים ביותר בעולם היאכטות, תערוכה זו מאפשרת להם לפגוש את הלקוחות הבינלאומיים החשובים ביותר.
 

אז למה לצפות?

התערוכה היא הצלחה וודאית, מובטחת בגלל הבחירה הקפדנית בעלת הקריטריונים הגבוהים ביותר של מארגני התערוכה בבואם לבחור את החברות שיציגו בתערוכה, היו סמוכים ובטוחים כי בתערוכה זו תחשפו למוצרים והשירותים הכי נחשבים, הכי איכותיים והכי חדשנים.
התערוכה במונקו היא ההזדמנות  האחת והיחידה לראות כזאת התקהלות של יאכטות יוקרה ושל מנהלי החברות הנחשבות והמובילות ביותר בתעשייה במקום אחד. זוהי הזדמנות לגלות את הטכנולוגיות החדישות ביותר והמוצרים העדכניים ביותר בתחום יאכטות הפאר והשירותים הנלווים המוצגים על גבי דוכנים ברחבי התערוכה (9000מ"ר).
השנה נראה מבחר של 100 סופר ומגה יאכטות באורך 25 – 90 מטר, בניהם כ – 40 יחידות שיושקו בבכורה עולמית (באורך ממוצע של 46.7מ')

בין היתר הלקוחות הנחשבים במיוחד (העשירים במיוחד...:) יזכו לתצוגה פרטית וסגורה רק להם עם מיטב המגה יאכטות המוצגות בתערוכה.

 
כמה נתונים סטטיסטיים מתצוגת היאכטות במונקו:
500 חברות הנחשבות ביותר בתחום.
100 יאכטות בתצוגה על המים באורך של 25מ' ועד 90מ' ואף 100מ'!!!
40 יחידות חדשות הושקו בבכורה עולמית בכל שנה,
44m אורך ממוצע היאכטות המוצגות בתערוכה,
80% הם מבקרים בינלאומיים (38 מדינות מיוצגות).

 

מגדול לאין שיעור ועד קטן ממש:

בעוד היאכטות גדלות באורכן, גודל לא צריך להיות הקריטריון העיקרי בעת רכישת יאכטה. עיצוב ובנייה של מגה יאכטה צריכים להיחשב ליצירת עבודת אמנות, מהמבנים החיצוניים של גוף היאכטה ועד ליצירות האמנות האמתיות בתוך כל אחד מהאזורים הקטנים ביותר על גבי היאכטה. אם כבר יש לך חלום על יאכטה וחזון לגבי איך היא תראה, אז מומלץ לחדד את הרעיונות שלך, פשוט על ידי ביקור בתערוכות הצפות, היאכטות עוגנות וממתינות לנוכחות שלך לאורך רציפי התערוכה במונקו. לאחר מכן תוכל לבקר בגלריית המעצבים בתערוכה ולפגוש את מעצבי היאכטות הטובים ביותר שללא ספק יוכלו להפוך החזון שלך למציאות. מבד ריק הדמיון שלהם ימריא לנגד עיניך עם החופש המוחלט ליצור את ההשתקפות האישית האולטימטיבית לפי הטעם שלך. לאחר שסיימת לעצב את יאכטת החלומות שלך, תוכל להשלים את רשימת הקניות בתוך אוהלי התערוכה בהם, באווירה ממוזגת תוכל למצוא מגוון רחב של מוצרים נלווים מהרמה הגבוהה ביותר טכנולוגית ועיצובית, המוצגים על ידי הספקים הימיים הטובים ביותר בעולם.

 

משתדרגים:
מאז התערוכה ב -  2012 מארגני התערוכה מחפשים ללא לאות איך לשדרג עוד יותר את המופע, כדי לספק פעם נוספת אירוע מהנה וייחודי להפליא על מנת לענות על צרכיהם של באי התערוכה. מארגני התערוכה מבטיחים שוב לספק אירוע ברמה עולמית לקהל עולמי בשיתוף עם מותגים ברמה עולמית באיכות גבוהה ויוקרתית
הרציף העליון בגודל 650מ"ר שהושק בהצלחה בשנת 2012, יהיה שוב מיועד ללקוחות VIP בו יוכלו לשבת בנוחות כדי לדון בעסקים עם ראשי החברות הטובות ביותר שיש לתעשייה להציע. כאן תוכל למצוא את המסעדה הרשמית, בר שמפניה ואזורים פרטיים לפגישות עסקיות. האזור גם יארח תערוכה של מיטב של שעוני יוקרה מבית Ulysse Nardin שיחגוג את השנה החמישית ברציפות כנותן חסות רשמי של התערוכה.

 

 

מכרז שעונים, 28 ספטמבר 2013

חוץ מהתמיכה הכספית שלה באיגוד מונאקו ה- AMM ארגון צדקה מקומי, צוות התערוכה יארגן בשיתוף עם בית Ulysse Nardin את המהדורה החמישית של המכרז היחידי בעולם לשעוני היוקרה המוקדש כולו לצרכי צדקה. בסביבות 40 שעונים ייחודיים במיוחד שנעשו על ידי יצרני השעונים היוקרתיים המובילים יועמדו במכירה פומבית ב -28 בספטמבר במלון Hermitage, מונקו.

 

 

 

צור קשר

חזרה לניוזלטר