יאכטה >> מאמרים >> Jeanneau / Prestige התרחבות החברה

Jeanneau / Prestige התרחבות החברה

2013 מסתמנת כשנה מכוננת למספנה הצרפתית Jenneau/Prestige שכיום מייצרת 9 דגמים של סירות מנועיות ומפרשיות.


"המיצוב החדש שלנו במכירות והקצב הדינמי שלנו בהשקת מוצרים חדשים יביאו לכך שנהיה חברה מובילה בעולם" אומר ז'אן פול צ'אפלאו (Jean-Paul Chapeleau), מנהל Jeanneau / Prestige  ל – IBI, בהתוויית האסטרטגיה של Jeanneau קדימה.

"אחרי החידוש של ה – Sun Odyssey , הליבה של הטווח שלנו , אנחנו מתכננים לפתח את קו היאכטות של Jeanneau, הנע על טווח של 53'-64'. השקת ספינת הדגל החדשה של ה-  Jeanneau 64 – צפויה להתרחש באביב 2014. "עד כה, מעל 700 סירות מהדגמים הגדולים נמכרו, ולכן אנחנו מחויבים לפתח את נתח השוק שלנו בתחום", אמר ז'אן פול צ'אפלאו (Jean-Paul Chapeleau) . "המכירות מופצות באופן שווה בכל העולם, עם לקוחות בארה"ב , סין , טורקיה וצרפת", הוא הוסיף.

Jeanneau מחזיקה בנתח שוק משמעותי עם המותגים Cap Camarat וה– Merry Fisher.

 

Merry Fisher 855

"בשנה שעברה 25% מסירות חדשות עם מנוע חיצוני שנרשמו בצרפת הגיעו מהמפעלים שלנו", טען צ'אפלו (Chapeleau).

לגבי דגמים עם מנוע פנימי, Jeanneau פיתחה שלושה מותגים משלימים חדשים בין 35 ל 50 פיט: סדרת ה - NC כוללת שלושה דגמים בעיצוב וסגנון של סדן סקנדינבי, סדרת ה - Flybridge , אשר כיום כוללת רק את ה -  Velasco 43, תורחב ותכלול דגמים קטנים וגדולים יותר ולבסוף , סדרת האקספרס אשר כוללת את ה – Leader 38  ( הושקה בתערוכת הסירות בקאן ) ובקרוב תכלול עוד מספר דגמים.

 

Velasco 43

צ'אפלו (Chapeleau) גם אישר כי מותג היוקרה Prestige נמצא בקטגוריית היאכטות הגדולות עם טווח של 42' – 72' . סירת הדגל החדשה של Prestige היא ה -  750 שתושק במרץ 2014 – זוהי ה – Prestige הראשונה שתצא ממפעל  Monfalcone האיטלקי . 

 

 

Prestige 750

 "מעל 3,000 יאכטות של  Prestige נמצאות בלב ים מאז שהמותג יצא בשנת 1999. אנחנו הולכים להוסיף לטווח שלנו יאכטות של עד 85 פיט כדי להמשיך ולהתרחב בענף יאכטות היוקרה ".

ל-  Jeanneau / Prestige יש רשת הפצה גדולה עם 300 מפיצים ב -61 מדינות . אסטרטגיית פיתוח בינלאומית התמקדה במשך זמן באסיה. "Prestige היא המותג שמכר הכי הרבה הסירות בשנה שעברה בסין, מאז פתיחת המשרד שלנו בסין בשנת 2007 נמכרו מעל 110 יאכטות של Prestige" אמר Chapeleau .

השוק בצפון אמריקה נשאר שחקן מפתח בתחום, "Jeanneau היא מספר שתיים בשוק סירות המפרש באזור. עכשיו אנחנו הולכים מהר קדימה כדי לקדם את סירות המנוע שלנו. למרות שהתחלנו רק לפני שנתיים , יש כבר 15 מפיצי Prestige היום. בשוק הזה הייתה ל – Prestige הצמיחה הגבוהה ביותר בשנה שעברה".

השווקים בדרום אמריקה גם כן מושכים את Jeanneau/Pretige. משרד נפתח לפני שנתיים בברזיל ובקולומביה התמנה נציג לחברה בשנת 2012.

הצוות של - Jeanneau / Prestige מונה 1500 איש הממוקמים בשלושה אתרי ייצור בצרפת ואחד בפולין.

מוערך כי כ - 100,000 סירות נבנו על ידי Jeanneau /Prestige  מאז 1957.

 

צור קשר

חזרה לניוזלטר