יאכטה >> מאמרים >> התערוכה בגנואה

התערוכה בגנואה

לכל מי שהוא בעניין של סופר יאכטות,  התערוכה הבינלאומית ה - 53  של גנואה ב - 02 - 06 לאוקטובר, 2013  היא אירוע שאסור להחמיץ.

במשך חמישה ימים אלה גנואה חוזרת לשורשים הימיים שלה ומציגה כמה מבוני המגה יאכטות הטובים ביותר של איטליה, איטליה היא יצרנית סופר יאכטות הגדולה בעולם ולכן התערוכה בגנואה היא בעלת חשיבות שנתית גבוהה מאוד בתעשייה. השנה שתי מרינות יוקדשו להצגת מעל 500 סירות לתערוכה הצפה.


במהדורה ה – 53 של התערוכה תוכלו לראות שינויים רבים שנועדו לשמור על מעמד הדגל המוביל שלה בענף. במערך הפריסה החדש של התערוכה ישנה התמקדות ברורה בתצוגה על המים עם חללי תצוגה ביבשה בשטח המרינה באופן שיביא לכיסוי אופטימלי של כל המוצגים על ידי מבקרים בתערוכה.

המסלול מתחיל באזור הכניסה עם עיצוב חדש לחלוטין הבנוי כדי לסייע לזרימת המבקרים, אשר לאחר מכן מובילה לביתן
B
החדש לגמרי. מיד לאחר הכניסה ישנו מבנה שבתוכו תמצאו סירות מנוע עד 16 מטר, מתוצרת מקומית והן  של יצרנים בינלאומיים.

חלל התערוכה חולק לאזורים שונים המוקדשים לתערוכות ספציפיות כדי לעזור למבקרים להפיק את המיטב מהזמן שלהם בתערוכה.

 The Sea Experience area - מוקדש כולו לספורט מים ואבזרים המספקים בידור אינטראקטיבי ואת האפשרות של השתתפות במבחני ים. יהיו שם סירות קנו, קיאקים, לבוש מקצועי, ציוד דיג, ציוד צלילה, ציוד מרינה, נמל ושיט, ומוצרי שיט תיירותי בתצוגה. זה צפוי להיות מתחם מנצח עם הקהל הצעיר והספורטיבי.

The Power Village
- אזור המוקדש למנועים ימיים (פנימיים / חיצוניים, סולר ודלק), מערכות בקרת חשמל, אביזרים ורכיבים, דלק ושמנים.

The Boat Discovery area - הנמצא בקומת הקרקע של ביתן B, נועד להדריך בעלי סירה חדשים פוטנציאליים בקבלת ההחלטות המתאימות ביותר לסירות הראשונות שלהם וכולל סירות, מנועים, אביזרים ומוצרי ביטוח.

The Sailing world area- במרינה 1, מוקדש לסירות מפרש וקטמרנים ואילו באזור ה – Motorboat area - גם במרינה 1 ועל חלק מהרציפים, תמצאו סירות מנוע מ -  12 מטרים ועד עד יאכטות מקסי (Maxi yachts).

לבסוף, ישנו אזור סחר –
The Tech Trade area -  בקומה העליונה של ביתן B  שבו תמצאו עולם של אבזרים, רכיבים ומכשירי שיוט אלקטרוניים.

גם מבחר חנויות המזון והמשקאות גדל, עם סך של 13 חנויות במתחם התערוכה, המציעים כל דבר, החל מהמטבח איטלקי, ברי נושא, ברי צדפות, פירות ים, ביתנים לקינוחים וסורבה.

הרשת האלחוטית גם שודרגה באופן מקיף כדי לתת כיסוי
Wi-Fi טוב יותר בכל שטח התערוכה לשיפור התקשורת.

לוח זמנים חדש, פריסה חדשנית, מגוון רחב של אזורי תצוגה, שירותים חדשים  אלו הם ההיבטים העיקריים שהודגשו בתערוכה השנה ומהווים סממנים לאבולוציה של התערוכה אשר תוכננו באופן שבו ניתן להגיב לדרישות החדשות של השוק בצורה יעילה יותר, במטרה לשמור על המעמד הגבוה של האירוע.

מתכנני האירוע אומרים כי האבולוציה של האירוע תוכננה לאחר האזנה ומחקר בנושאים שהועלו לשיפור.

חידושים רבים ניתן לראות בשנה זו. ראשית, התערוכה תתקיים בתחילת החודש, לתקופה שנבחרה כך שתתאים בצורה יעילה עם לוח השנה הבינלאומי של האירועים בתעשייה. אורכה של התערוכה קוצר מ – 9 ימים ל - 5, שינוי אותו ביקשו המציגים בתערוכה, שאמרו שהם מעדיפים לרכז את התערוכה  
על פחות ימים, כדי למקד את העניין.

פריסה חדשה לגמרי של התערוכה, אשר בשנה זו תציג הרבה יותר סירות על המים, דבר המדגיש את הצד היפה ביותר של גנואה - הים. דרך חדשה ליהנות אירוע, עם חידושים מוחשיים רבים, בין היתר לקיחת חלק בניסויים אינטראקטיביים ומבחנים ימיים.

הביקור יספק חוויה של גילוי ישיר של עולם הסירות, על כל צורותיו והיבטיו. מבקרים יקבלו הדרכה על הפריסה החדשה ידי מערכת שילוט חדשה, אשר הונחה במטרה ליצור מסלול קל יותר למעקב ויעיל יותר, במונחים של זמן ומרחק .

השנה התערוכה בגנואה התפתחה במטרה להציג תערוכה יותר מגוונת, עם קטגוריות מוצרים חדשות וחלוקה ברורה של חללים לפי תחומי העניין ותוכן.

נראה שיהיה שווה להגיע!!

 

 

 

צור קשר

חזרה לניוזלטר