יאכטה >> מאמרים >> תערוכת היאכטות בקאן 2012

תערוכת היאכטות בקאן 2012

 

תערוכת היאכטות בקאן (Festival De La Plaisance Cannes )תתקיים השנה בין ה 11-16 בספטמבר בסימן 35 שנה לקיומו של האירוע.  הפסטיבל חוגג השנה 35 שנה להקמתו ולהיותו אירוע בינלאומי מרכזי עבור עשרות אלפי מבקרים מכל העולם .השנה יוצגו 583 סירות יוצגו במים וביבשה ומתוכן 173 סירות יושקו בפעם הראשונה!

שני האתרים המיוחדים בהם תיערך התערוכה – "Vieux Port"  ו "Port Pierre" הם האידאלים לאירוח פסטיבל מסוג זה. זהו האירוע הראשון של עונת התערוכות והוא מפגיש את שחקני המפתח בתחום יאכטות היוקרה,בין אם הם מציגים לראווה כלים חדשים, מוצרים ושירותים. לאורך הרציפים ועל הגשרים יגלו המבקרים, את כלי השייט המשובחים המוצעים למכירה מהמספנות המובילות באווירה ייחודית ומהפנטת .באי התערוכה הינם בעלי יאכטות או קונים עתידיים נלהבים ולהוטים לנצל את ההזדמנות הייחודית שמציעה התערוכה – נסיעת המבחן בים!נסיעת המבחן תתאפשר על מספר מובחר של דגמים, כי אין דבר שיכול להיות טוב יותר מאשר לקחת את ההגה של היאכטה המפוארת, לחוות ולהרגיש אותה לפני הרכישה.

 מותג  סאנסיקר (SUNSEEKER) היוקרתי, יציג דגמים נבחרים וביניהם את ה sunseeker 28m שהושקה בתחילת 2012 והפכה להצלחה מסחררת וגם את ה Portofino 40 החדשה.

מותג ז'אנו ( JEANNEAU ) יציג גם הוא את הדגמים החדשים : Merry Fisher 855 ו Cap Camarat 8.5 WA. כמו כן,פרסטיז' ( Prestige-Yachts ) תציג את ה- Flybridge 550 ואת ה Flybridge 620  החדשים.

  

 

 

 

לאתר הרשמי של תערוכת היאכטות בקאן 2012

להזמנת כרטיסים