יאכטה >> מאמרים >> תערוכת היאכטות במונקו

תערוכת היאכטות במונקו


התערוכה במונקו, התערוכה הגדולה בעולם של סופר יאכטות ומגה יאכטות על המים תהיה מתעתדת השנה להיות הגדולה ביותר מאי פעם, עם שטח תערוכה מורחב ומעגן עבור סביב 110 סופר יאכטות בנמל הרקולס (Hercules port) במונקו.

 
"הביקוש הרב לשטח מצד המציגים מהווה אתגר למארגני התערוכה כבר 10 שנים" אומר גאאל טלארידה (Gaëlle Tallarida), מנכ"ל התערוכה במונקו, "השיפור הכלכלי העולמי והרחבת הביקוש במדינות מתפתחות למוצרים בלעדיים ושירותים, לרבות סופר יאכטות, השפיע רבות על התערוכה בפרט ועל מונקו בכלל. ביחד עם ממשלת מונקו, תערוכת היאכטות במונקו הצליחה להרחיב את טביעת הרגל והנראות שלה בשנת 2014 מה שאפשר להם לקבל שוב את האליטה של קהילת הסופר יאכטות הבינלאומית לא רק לתערוכה אלא גם למונקו עצמה בירת היאכטות העולמית.
ההתרחבות החדשה תואמת בצורה מושלמת את הביקוש הגובר לתצוגת יאכטות גדולות בנמל. נראה היה כי התערוכה בשנה שעברה בישרה את תחילתה של התאוששות שוק היאכטות העולמי בייחוד שהיום כמה מהנתונים הסטטיסטיים של יצרניות היאכטות עלו במונחים של נפח, עם רשימת הזמנות גדלה וביקוש למימון במגמת עלייה. במהלך השנתיים, שלוש האחרונות בלטה העובדה שחל ביקוש הולך וגובר ליאכטות מעל 100מ' ותערוכת היאכטות במונקו הזדקקה להרחבת אזור העגינה על מנת לאכלס את כל היאכטות העצומות הללו.
 
מקומות עגינה למגה יאכטות באורך 100 מטר ויותר!!
אזור העגינה בתערוכת מונקו הורחבה עד לכניסה לנמל אל מול מועדון היאכטות החדש במונקו, מה שפינה מקום עגינה לכ – 110 סופר יאכטות ומגה יאכטות באורך 100 מטר ומעלה. שטח התערוכה גם כן רחב יותר השנה עם כ - 400 מ"ר נוספים לדוכנים.  נתונים אלה מרשימים ללא עוררין ומשפרים את המוניטין היוקרתי של תערוכת היאכטות במונקו בכל דבר ועניין ובכך מגדילים את היתרון התחרותי שלה בתעשייה העולמית.
קבוצת אינפורמה (Informa Group) ומנהלת התערוכה במונקו היו בדיונים עם החברה לניהול נמלים במונקו(S.E.P.M) ומועדון היאכטות של מונקו במשך שנים רבות על איך ניתן לפתח את תעשיית היאכטות במונקו עוד יותר, וכך באופן טבעי ומובן מאליו הצטרפו השלושה ואיחדו כוחות באופן רשמי כדי לקדם את המטרה. צעד זה הוא משמעותי בהדגשת החשיבות הרבה שמונקו מייחסת לתעשיית היאכטות בשטחה ולהפך לחשיבות תעשיית היאכטות למונקו. הריכוז הגבוה של אנשי מקצוע ולקוחות של הענף מדגיש את הפוטנציאל לתעשייה להמשיך ולגדול בעתיד ומבטיח להיות מקור של כבוד ויוקרה למונקו.

מופע יוקרתי ואישי מתוכנן ללקוחות האליטה

אירוע שנתי ואחד מסוגו זה מושך את מנהיגי התעשייה ומיליארדרים מכל רחבי העולם. נתונים אחרונים מראים כי כיום ישנם יותר אנשים עשירים במיוחד עם נטייה חזקה לקנות, ועם עניין ביאכטות, בעיקר בארה"ב ובמזרח אירופה, אשר נותרו שווקים היסטוריים של התעשייה.
התערוכה  במונקו מקבלת בברכה  בין היתר את העשירים החדשים מהשווקים המתעוררים כגון טורקיה, סין או דרום אסיה. מבקרים אלה יהלכו לאורך הרציפים כדי להתעדכן במגמות האחרונות בתעשיית המגה יאכטות ואולי יתפתו לרכוש תכשיטי הים האלו בזמן שהם נהנים מהאווירה הזוהרת של מונקו.
מה שעושה את מונקו כל כך מיוחדת בזמן התערוכה הם האירועים המתקיימים בכל יום. למעלה ממאה אירועים מאורגנים על גבי סיפוני יאכטות, בדוכנים, או במלונות הנסיכותיים. פרסים, ארוחות צהריים עסקיות, ארוחות גאלה ומסיבות קוקטייל הם רק כמה מרגעי השיא הרבים המאפשרים יצירת קשרים רשמיים ולא רשמיים, ולעתים קרובות הם אלה שמושכים לעיתים קרובות את הלקוחות שיכולים להרשות לעצמם רכישה של מגה יאכטה.

 

צור קשר

חזרה לניוזלטר