יאכטה >> השכרת יאכטות >> Sunseeker 34M M/Y Black & White >> Sunseeker 34M M/Y Black & White

Sunseeker 34M M/Y Black & White

גודל עוצר נשימה וקווים זורמים קלאסיים מעניקים ליאכטה זו הופעה בלתי נשכחת במים.
Sunseeker 34 M כוללת 3 סיפונים רחבי ידיים המציעים אזורים ציבוריים ואזורי לינה מרווחים, המוצבים על גוף חדש לחלוטין. קיימת בה הפרדה בין האורחים לבין אנשי הצוות ויש לה גשר עילי מרשים עם עמדת היגוי. עיצוב פנים וחוץ בשחור-לבן יוקרתי העניק ליאכטה זו את שמה.

 

לינת אורחים
Black and White היא יאכטה מרשימה, וההליכה על סיפונה דומה להליכה בתוך יצירת אמנות הצפה על המים. כל פרט תוכנן בקפידה כדי להעניק גימור בסטנדרט הגבוה ביותר.

שטחים ציבוריים
הליכה על סיפון הירכתיים המרווח מובילה לשטח הציבורי המרכזי. ריהוט עור של פנדי, מראות של פיליפ סטארק ומערכות של Bang and Ouflsen מתמזגים להפליא עם עבודות עץ של American Walnut.

קבינת  הורים
קבינת ההורים כוללת מיטת קינג-סייז עם חלון המשקיף על חזית היאכטה, כדי שהאורחים יוכלו לראות את קו האופק מהמיטה, וחדר ארונות עם שפע מרחב לאחסון. למטה, לקבינת ההורים שירותים נפרדים, אמבטיית ג'קוזי גדולה ומקלחון מחופה אריחי פסיפס מרהיבים מזהב.

קבינת VIP 
שתי קבינות VIP זהות מעניקות לינה נוחה ומרווחת עם חדרי אמבטיה צמודים ומקלחות מעוצבות בחיפוי אריחים שחורים. גם כאן שולטים השחור והלבן.

קבינות עם 2 מיטות יחיד
2 קבינות זהות הכוללות  2 מיטות יחיד בגודל מתאים. בקבינות אזור מבואה, מערכת טלוויזיה של Bang and Ouflsen וחדרי אמבטיה צמודים.

 

סיפון שיזוף
סיפון השיזוף המרווח מציע שפע של מקום לשיזוף מאחור, עם ג'קוזי ואפשרות לשמשיות או גגון. קיימת גם  מערכת התזת מים טרופית העוזרת לאורחים להתקרר. באזור הבר המרווח יש מקום לשישה אנשים על כסאות מסתובבים, ושולחן האוכל מתאים לעד 12 אורחים. זהו המקום האידיאלי לרגיעה מושלמת.

יאכטות להשכרה מסוג Sunseeker - גודל עוצר נשימה וקווים זורמים קלאסיים מעניקים ליאכטה זו הופעה בלתי נשכחת במים.Sunseeker 34 M כוללת 3 סיפונים רחבי ידיים המציעים אזורים ציבוריים ואזורי לינה מרווחים

Black and White Sunseeker 34M

Black and White Sunseeker 34M

Black and White Sunseeker 34M

Black and White Sunseeker  34M Black and White Sunseeker  34M Black and White Sunseeker  34M Sunseeker 34M M/Y Black & White Sunseeker 34M M/Y Black & White