יאכטה >> אדותינו

אדותינו

Stream הינה יבואנית בלעדית של ספינות מנועיות ומפרשיות יוקרה איכותיות. החברה מספקת שירותי תיווך מקצועיים ומציעה אפשרויות צ'רטר יוקרתיים במקומות ייחודיים ואקזוטיים בעולם.

התאמה אישית לכל לקוח

אנו מאמינים כי יש להתאים לכל לקוח את כלי השיט האופטימלי עבורו, הן מבחינת צרכיו והן מבחינת תקציבו הכלכלי. אנו מלווים כל לקוח לאורך כל התהליך, ומעניקים לו ייעוץ מקצועי מקיף לבחירת כלי השיט המתאים ביותר עבורו.

Stream פועלת תוך אמונה כי הבנת צרכיו הייחודיים של הלקוח, בשילוב עם מידע מקצועי רב ומעודכן, הוא המפתח לביצוע הבחירה הטובה ביותר בשבילו.

 
יבוא מותגי יוקרה

כחלק מאסטרטגיית החברה בחרנו ב Stream לשמש כנציגים בלעדיים של מספר מספנות וחברות מובילות בעולם השייט, לכולן מכנה משותף של איכות ללא תחרות וחדשנות תוך התאמת הספינות לצרכי הלקוח.
החברה מייצגת באופן בלעדי את חברת Sunseeker הבריטית, המתמחה בבניית יאכטות מנועיות יוקרתיות ואיכותיות, מספנת Comet האיטלקית-חברה ותיקה המובילה באירופה בתחום ספינות המפרש המותאמות לצרכי הלקוח.
בנוסף, מייצגת Stream באופן בלעדי את חברת Jongert ההולנדית -מן המובילות בעולם בעיצוב ובניית סופר-יאכטות איכותיות.
לאחרונה מייצגת חברת סטרים את חברת Sessa Marine האיטלקית, חברה עם מגוון רחב של יאכטות ספורטיביות מודרניות לשימוש בארץ ובחו"ל.


שירותי תיווך מקצועיים , תיווך יאכטות

Stream מספקת שירותי תיווך מקצועיים לבעלי כלי שיט, והינה החברה הראשונה בישראל המתמחה בשיווק כלי שיט משומשים.
לחברה הסכמי שיתוף- פעולה עם החברות המובילות בעולם, העוסקות במכירת כלי שיט, והיא בעלת המאגר הממוחשב הגדול בארץ של כלי שיט, המוצעים למכירה באופן בלעדי על ידה.

 

מגוון שירותים רחב

Stream מציעה מסלולי מימון שונים לרכישת כלי שיט, ובנוסף עוסקת בארגון הפלגות צ'רטר ליעדים אקזוטיים בעולם. בזכות הבנתם העמוקה של מייסדי החברה בתחום הימי וניסיונם רב השנים, נהנית Stream משיתוף פעולה עם חברת Seanergy, אשר באמצעותה אנו יכולים להציע ללקוחותינו שירותים נוספים כגון ניהול ואחזקת כלי שיט וביצוע פרויקטים ימיים.

 

מקצועיות לכל אורך הדרך
הצוות של Stream, בעל ידע נרחב וניסיון רב שנים בתחום הימי וכן בתחום העסקי. הצוות עורך בדיקה יסודית לכל כלי השיט המוצעים למכירה ע"י החברה, ומבצע את הערכת המחיר באמצעות נוסחה ייחודית.

 

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת. ליצירת קשר לחץ כאן